Drań

Po śmierci męża, Magda znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Okropne długi, znienawidzona teściowa, która chce odebrać jej to, co najcenniejsze - Igę i Klarę, ukochane bliźniaczki. Kobiecie ciężko jest się pozbierać po stracie, jednak musi pamiętać o swoich córkach, dla których zrobiłaby wszystko...

...więc decyduje się na szalony układ z człowiekiem, który zgotuje jej prawdziwe piekło. Chyba pakt z samym diabłem byłby niczym, w porównaniu z warunkami, jakie stawia przed nią Daniel.

Obrzydliwie bogaty mężczyzna, który nie szanuje nikogo. Ma wszystko - wysoką pozycję, piękną narzeczoną, która jest aktorką i firmę przynoszącą ogromne zyski. Jedyne czego mu brak to potomek, któremu mógłby w przyszłości przekazać interes.

Tak właśnie Magda trafia do domu Daniela. Ma urodzić mu dziecko. Mimo wielu wątpliwości, kobieta decyduje się na ten desperacki krok. W końcu to wszystko dla dobra dziewczynek... Jej męża już nie ma i to ona musi ochronić rodzinę, przecież mają tylko siebie.

Jednak zupełnie nie przewidziała, jaki koszmar zgotuje jej Daniel i jaką cenę ona sama, będzie musiała za to wszystko zapłacić....

Rozpacz, przemoc, mroczne tajemnice z przeszłości. Czy w tym wszystkim znajdzie się miejsce na jakiekolwiek uczucia?

"Drań" to kolejny dark erotic autorki - sceny przemocy, brutalny seks, kontrowersja. Jednak w porównaniu do innych książek Agnieszki, myślę że to "łagodniejsza" pozycja 😉

To z całą pewnością historia, w której nie brakuje emocji. Muszę przyznać, że podczas czytania te emocje się ze mnie wylewały. Daniel swoim zachowaniem wobec Magdy doprowadzał mnie do szału. Z kolei ona, desperacką decyzją sprawiła, że poczułam wielki ból, ale i podziw.

Nie zabrakło tu momentów, które wywołały u mnie smutek. Wciąż zadawałam sobie pytanie: Czy ona naprawdę będzie w stanie oddać dziecko? Swoje dziecko?! A zakończenie tej historii po prostu rozbiło mnie na kawałki.

Magda z jednej strony jest bardzo silną emocjonalnie kobietą, a z drugiej tą naiwną dziewczyną, która uparcie wierzy, że Daniel mógłby się zmienić. Przez to bardzo czesto cierpi. Priorytetem są dla niej córki. Kobieta za wszelką cenę stara się wytrzymać w szalonym układzie z mężczyzą. Nieustannie toczy wewnętrzną walkę ze swoją moralnością.

Pomysł na fabułę z całą pewnością jest bardzo interesujący. Jeszcze nie miałam okazji przeczytać żadnej książki, w której pojawiłby się motyw surogatki. I w tej powieści Agnieszka ciekawie go ukazała.
Przyjrzymy się życiu faceta, który zawsze dostaje to, czego chce. Ale czy na pewno? Przyjrzymy się także metamorfozie naszych bohaterów. Drobnym zmianom, jakie będą w nich zachodzić. Co z tego wyniknie?

"Drań" to także historia, która napewno szokuje. Przygotujcie się na wiele mocnych wrażeń!

Fanom dark erotic polecam tę książkę! Podobała mi sie!

Informacje dodatkowe o Drań:

Kup książkę Drań

Nikita
Agnieszka Kowalska-Bojar0
Okładka ksiązki - Nikita

Książka zawiera sceny przemocy, treści kontrowersyjne i wulgaryzmy. Czytasz ją na własną odpowiedzialność. Nie jest przeznaczona dla czytelników poniżej...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;