Droga do wolności. Wskazówki na każdy dzień

„Droga do wolności. Wskazówki na każdy dzień” autorstwa ks. Piotra Pawlukiewicza to książka, która zaprasza nas do intymnej podróży do głębi naszej duszy. Autor z niezwykłą prostotą i przystępnością wprowadza czytelnika w świat chrześcijańskiej wolności, ukazując ją nie jako brak ograniczeń, ale jako możliwość wyboru dobra.

Każda strona tej książki jest jak drogowskaz, który wskazuje kierunek w poszukiwaniu prawdziwej wolności – wolności, która nie jest ucieczką od odpowiedzialności, lecz jej pełnym przyjęciem. Teksty ks. Piotra są pełne życiowych przykładów, które sprawiają, że jego słowa rezonują z doświadczeniem każdego z nas.

Wydanie książki robi wrażenie – piękna szata graficzna, wyszczególnione cytaty i fotografie dodają wartości do treści. Każdy rozdział rozpoczyna się fragmentem Pisma Świętego, co nadaje lekturze dodatkowego wymiaru duchowego.

"Droga do wolności..." to książka, która nie tylko uczy, ale i inspiruje. To zaproszenie do refleksji nad własnym życiem i zachęta do śmiałego kroczenia drogą wiary. Dla tych, którzy szukają wsparcia, nadziei i miłości, ta książka może stać się kompasem wiodącym do pełniejszego życia.

W świecie, gdzie często brakuje autentycznych przewodników, głos ks. Piotra Pawlukiewicza jest jak balsam dla duszy. Jego słowa są proste, ale głębokie; łatwe do zrozumienia, ale wymagające przemyślenia. To książka, do której chce się wracać, by czerpać z niej siłę i inspirację na każdy dzień.

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od wydawnictwa @wydawnictwoznakpl (współpraca reklamowa) 🩷.

Informacje dodatkowe o Droga do wolności. Wskazówki na każdy dzień:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2024-03-27
Kategoria: Duchowość, religia
Dodał/a opinię: burgundowezycie

Tagi: Religie i wierzenia

Zobacz opinie o książce Droga do wolności. Wskazówki na każdy dzień

Kup książkę Droga do wolności. Wskazówki na każdy dzień

Włącz światło! Nie daj się ciemności
Piotr Pawlukiewicz0
Okładka ksiązki - Włącz światło! Nie daj się ciemności

Jasność czy ciemność - Ty wybierasz Chyba każdy z nas miał kiedyś taką chwilę zwątpienia, w której wydawało mu się, że gorzej już być nie może. Taką...

O miłości
Piotr Pawlukiewicz0
Okładka ksiązki - O miłości

Potrzeba nam tylko jednego. Miłości! Ksiądz Piotr Pawlukiewicz jak nikt przed nim potrafił mówić o miłości. Jego słowa zmuszały do zastanowienia...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;