Drogi Evanie Hansenie

Książka na podstawie musiacalu, którego poznaąłm dzięki coverowi studia accantus jednej z piosenek. Tak zakochałam się w tej muzyce, ze bardzo żałowałam braku możliwość zobaczenia jego. Jakie było moje zdziwienie gdy Moondrive wydał tą ksiażkę. Od razu, nie myśląc długo, postanowiłąm ją mieć.
Jej treśc pochłonęlam bardzo szybko i zostałam tą historią oczarowana.
Ksiazk opowada historię Evana, którego życie zmienia się przez list w neiwłaściwych rękach. Osoba, która ten list zdobyła, Connor, popełnia samobójstwo, a rodzice Connora zaczynaja uważć Evana za jego przyjaciela.

Historia ta "daje" dużo do myślenia. Warto poświęcić tej ksiażce trochę swojego czasu,a napewno nie pożałujecie tej decyzji;)

Ja osobiście bardzo polecam ;))

Informacje dodatkowe o Drogi Evanie Hansenie:

Dodał/a opinię: Kinga Czyrwik

Tagi: samobójstwo problemy liceum

Zobacz opinie o książce Drogi Evanie Hansenie

Kup książkę Drogi Evanie Hansenie

To ważne (…) bo wiem, jak to jest czuć się niewidzialnym. Tak jak Connor. Niewidzialnym i bardzo samotnym, że gdybym pewnego dnia zniknęła, nikt by nawet nie zauważył. Jestem pewna, że kiedyś też wiedziałeś, jak to jest.