Dziewczyna, która patrzyła w słońce

Tom 1 cyklu Między stronami życia

💭"Czekolada nie ma pretensji, nie wymaga, nie kłamie, jest na wyciągnięcie ręki, cierpliwa, wyrozumiała, nadająca życiu słodkiej lekkości."💭

Na początku mam do Was pytanie, czy jeszcze przed pandemią, uczestniczyliście w targach książki? Pytam też dlatego, bo ciekawi mnie pewna rzecz, czy to prawda, że na takich targach ludzie przyjeżdżają z walizkami, aby zapełnić je zakupionymi książkami?😊 Bo taką ciekawostkę właśnie w książce wyczytałam.
🌞
     Ta książka zrekompensowała mi w pełni te chłodne i deszczowe dni, którymi przez ostatni czas raczyła nas pogoda. Same opisy pogody, przyrody czy miejsc były tak realistyczne, że gdy czytałam, to czułam ciepło i wiosenną aurę, której u nas tak brakuje.
🌞
      Powieść lekka i przyjemna, czytając ją, dosłownie płyniesz przez nią. Idealna na poprawę nastroju, dodająca zastrzyku energii i wywołująca uśmiech na twarzy. Chociaż dzieje się tu wiele, to akcja nie jest przeciągana. Relacja pomiędzy bohaterami na początku jest chłodna, ale z czasem zaczyna się ocieplać i rodzić się między nimi coś więcej.
🌞
      Historia opisana z perspektywy pisarza horrorów Michała i wiecznie uśmiechniętej Justyny, która tworzy świetne romanse uwielbiane przez czytelniczki. Dla Michała najczęściej inspiracją do pisania była jego agentka z piekła rodem - Marlenka. Największą inspiracją do pisania krwawych scen, była dla niego jego agenta - Marlenka. Po każdym spotkaniu z nią, miał ochotę mordować i to go tak napędzało do pisania i kreowania nowych postaci seryjnych morderców, czy tworzenia nowych scen zbrodni.
 🌞
     Za możliwość przeczytania tej wiosennej i słonecznej książki dziękuję @wydawnictwo.kobiece 💞

Informacje dodatkowe o Dziewczyna, która patrzyła w słońce:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2021-04-28
Dodał/a opinię: Klaudia Hańczuk

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Dziewczyna, która patrzyła w słońce

Kup książkę Dziewczyna, która patrzyła w słońce

Iskierka nadziei
Anna Szczęsna0
Okładka ksiązki - Iskierka nadziei

Świąteczna opowieść, która przywraca wiarę w dobro Tomek to wrażliwy chłopiec, bardzo dojrzały jak na swój wiek. Mieszka z mamą, która...

Testerka szczęścia
Anna Szczęsna0
Okładka ksiązki - Testerka szczęścia

Ciepła i pełna optymizmu opowieść o poszukiwaniu przepisu na szczęście Agnieszka Piotrowska ma pracę, którą kocha: prowadzi blog, na którym...