Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach

Amy Schumer jest znaną w USA komiczką. Niewiele kobiet może się pochwalić takim osiągnięciem. Żałuję, że wcześniej nie miałam okazji o niej usłyszeć, bo widzę jak wiele straciłam. Amy to cudowna osoba, pełna humoru, niebywałego żartu, która nie boi się posługiwać ciętym językiem. Jej książka nie jest autobiografią. Nie opowiada całego życia Amy. Podzielona jest za to na chwile z życia, o których miała ochotę opowiedzieć.

Mówi się o niej, że przesunęła granicę dobrego smaku. Z pewnością łamie wszelkie konwenanse. I to we wszystkich aspektach. Autorka snuje w książce swoje wspomnienia z dzieciństwa, młodości i obecnego życia. Zdradza swoje sekrety, niechlubne występki, szalone chwile, sposoby na życie. W swoich relacjach jest niezwykle szczera. Nie boi się żadnego tematu. Zacznijmy od tego, że u niej nie istnieje takie pojęcie jak tabu. Jest bardzo otwarta i bez jakiegokolwiek zająknięcia opisuje niewygodne sytuacje czy wstydliwe rzeczy.

Zakochałam się w tej książce już od pierwszej strony, pierwszego zdania, pierwszego nagłówka. Ta powieść jest boska!. Amy Schumer tak mnie oczarowała swoją osobą, swoim stylem, językiem... Coś fantastycznego. Wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem. Z książki po prostu bije czysta dawka dobrego humoru i szczerość. Autorka nie napisała jak na razie swojej autobiografii, ale po tym smakowitym kąsku, wybranych przez nią i opisanych sytuacji z życia, już nie mogę się doczekać więcej książek wychodzących spod jej pióra.

Informacje dodatkowe o Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach:

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2018-03-02
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
Tytuł oryginału: The girl with the lower back tattoo
Dodał/a opinię: Królewskie Recenzje

Zobacz opinie o książce Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach

Kup książkę Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach