Dziewczyna z zajęć malarstwa

Tom 2 cyklu Bliźniaczki Clark

💥Jeśli znacie książki autorki to z pewnością wiecie,że ta powieść dostarczy wam niezapomnianych emocji i musicie ja przeczytać zaraz po jej otrzymaniu!! Ja tak zrobiłam!!Szykowałam się na wielkie emocji i takie także dostałam.Z pozoru prosta historia staje się uzależniająca i nieodkładalna,ponieważ czyta się ja jednym tchem.
Znajdziecie w niej także Lexi i Nico oraz Dylana i Olivię bez których ta historia nie mogła powstać-bo rodzina jest najważniejsza.Wspierają Kylee w każdy możliwy sposób pomimo odległości,która ich dzieli.Zawsze mogą na siebie liczyć,nawet dzwoniąc o każdej porze dnia i nocy.
Autorka wspaniale dodała do fabuły elementy niebezpieczeństwa,intryg i zabaw studenckich,które sprawiały ze nuda nam nie grozi podczas czytania.Dzięki przyjaciołom życie studenckie jest weselsze i barwniejsze.
Aiden z pozoru jest niegrzecznym chłopakiem a w głębi serca potrafił być słodki.
Nie da się go lubić od początku,jednak z czasem polubicie go bardziej.

Spędzenie z ta książka było samą przyjemnością,ponieważ mogłam ponownie przenieść się do rodziny Clark i obsesyjnej ochrony córek przez Dylana.Jest to zabawne a zarazem urocze.Pokazuje,że swoje córki kocha nad życie i zrobi dla nich wszystko.
Tej rodzinki nie da się zapomnieć i dlatego z całego serca polecam książkę oraz inne pozycje autorki po które chętnie wraca i czytam wielokrotnie.
MustRead tej wiosny📖POLECAM

Informacje dodatkowe o Dziewczyna z zajęć malarstwa:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-04-05
ISBN: 9788383205212
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Dziewczyna z zajęć malarstwa

Kup książkę Dziewczyna z zajęć malarstwa

Campbell Hill
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Campbell Hill

Maxton to przystojny agent nieruchomości, który przez jednorazowy wybryk, po stracie firmy, zostaje wysłany przez rodziców na wieś, do domu po zmarłej...

Tylko na chwilę
Iga Daniszewska0
Okładka ksiązki - Tylko na chwilę

Romans bez zobowiązań i zakazany związek z szefem!Gdy po śmierci ojca, znanego senatora, dziewiętnastoletnia Lauren Sanders stała się posiadaczką dowodów...