Dobry wieczór! Lubicie krwawe i mroczne thrillery? Czy gustujecie w lżejszych gatunkach? Ja lubię się bać i bardzo chętnie wybieram drastyczne powieści, gdzie niekiedy krew leje się strumieniami 😈.
⬇⬇⬇
Anglia, detektywi Cara Elliott i Noah Deakin dostają zgłoszenie o makabrycznym morderstwie dwóch młodych kobiet. Inna grupa detektywów jest w domu pełnej poćwiartowały zwłok kilkunastu osób. Śledczy nie łączą spraw, jednak w trakcie prowadzonego dochodzenia wychodzi, że seria bestialskich morderstw wiążą się ze sobą. A to dopiero początek jaki serwuje im zbrodniarz… Jaki potwór zdolny jest do takich czynów?
ECHO MAN to debiut, ale jaki! Krwawy, brutalny, trzymający w napięciu. Jeśli uwielbiacie jazdę bez trzymanki to pozycja jest dla was! Powieść tylko dla osób o mocnych nerwach!
Autorka zaserwował istny wir wydarzeniowy, gdzie trup ściele się gęsto, a krew wręcz kapie ze stron powieści. Fabuła oparta na rekonstrukcji zbrodni seryjnych morderców to wyśmienity i nieoczywisty pomysł!
Szybka akcja, niejednokrotne mylenie tropów, wierzcie mi, nie domyślacie się kto zabijał! Autorka pierwszorzędnie wyprowadzała mnie w pole i do ostatniej strony nie pozwoliła odgadnąć mordercy. A gęsta oraz mroczna atmosfera tylko potęgowała uczucie lęku, i to ciągłe napięcie, które nie odpuszcza ani na moment!
Jednak samo zakończenie nie spodobało mi się, tak jakby zbyt szybko napisane. Niektóre pytania nie zostały wyjaśnione, ale po epilogu wnioskuję, że będzie kolejny tom.
Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-04-27
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN:
Liczba stron: 448
Tytuł oryginału: The Echo Man
Tłumaczenie: Radosław Madejski
Dodał/a opinię:
kotoksiazka
Nowa powieść autorki thrillera Echo Man ,,Jest przeszywająca jak sopel lodu i mroczna jak noc, a co najważniejsze, przerażająca jak diabli. Przekonaj...