Echo Man

Jessica Ambrose zdradza swojego idealnego męża z nieznajomym po czym wraca do domu.  W nocy w domu Jess i Patricka Ambrose wybucha pożar.  Ktoś celowo wywołał pożar natomiast policja podejrzewa Jess o zabójstwo męża i usiłowanie zabicia córki. Zdesperowana Jess ucieka ze szpitala. Kobieta nie chce zostawić córeczki Alice, ale nie chce też czekać aż detektywi odkryją prawdę. Jess  trafia na byłego detektywa Nathaniela Griffina, który jako jedyny nie podejrzewa jej o zamordowanie męża.
Wkrótce policja trafia na zamordowane i zmasakrowane ciała dwóch kobiet w lesie.
Na terenie całej Anglii dochodzi do serii makabrycznych morderstw. Policja odkrywa, że morderca odtwarza szokujące zbrodnie sprzed lat.  Sprawca wzoruje się na najbardziej słynnych seryjnych mordercach.
Psychopata dostaje pseudonim Echo Man. Za każdym razem stosuje inne wyrafinowane metody. Bezwzględny,  niezwykle brutalny i nieprzewidywalny seryjny morderca sieje postrach, bo może czaić się wszędzie.  Wyrachowany i doskonale zorganizowany wyprzedza ich o krok. Nikt nie może go złapać,  bo nie pozostawia po sobie śladów.
Czy Echo Man wcieli w życie swój chory plan?
Czy policja zdąży powstrzymać sadystycznego mordercę? I kim okaże się ten psychopata?
"Echo Man" to thriller przerażający na maksa. Fenomenalny debiut.  Zdecydowanie dla osób ze stalowymi nerwami. Historia podnosząca ciśnienie  i powodująca szybkie bicie serca. Znakomita fabuła połączona z prawdziwymi zdarzeniami.  Genialnie wykreowani bohaterowie.  Pełno nieoczekiwanych zwrotów akcji i przerażających scen. Gwarantuję Wam, że nie będziecie mogli zasnąć ze strachu, a podczas snu  będą śniły się Wam koszmary. To, co wyprawia Echo Man przeraża i szokuje. Podczas czytania tej książki wyobraźnia pracuje.  Ta książka to prawdziwa jazda bez trzymanki. Dostałam mnóstwo emocji i wrażeń.
Genialny thriller, który przeczytałam w błyskawicznym tempie. Nie mogłam  oderwać się od tej książki nawet na moment. Autorka ma świetny styl, potrafi grać na emocjach i budować napięcie. Świetnie wprowadza czytelnika w pole myląc tropy, a podejrzanych jest wielu. Do samego końca nie wiadomo co jeszcze wydarzy się, a ja nie domyśliłam się, kto tak naprawdę jest mordercą. Autorka namąciła mi w głowie  i udało się jej zaskoczyć mnie.
Dynamiczna akcja i nie ma mowy o nudzie.
Każdy miłośnik thrillerów będzie zachwycony tą książką.
Dla takiej wyśmienitej lektury warto zarwać nockę.
Rewelacja!

Kup książkę Echo Man

Dwadzieścia
Sam Holland0
Okładka ksiązki - Dwadzieścia

Nowa powieść autorki thrillera Echo Man ,,Jest przeszywająca jak sopel lodu i mroczna jak noc, a co najważniejsze, przerażająca jak diabli. Przekonaj...