Echo Man

"Naśladował najokrutniejszych morderców świata. Teraz jest gotów prześcignąć ich wszystkich"

Na terenie Anglii dochodzi do makabrycznych zbrodni, które w żaden sposób nie są ze sobą powiązane. Sprawca jest na wyraz okrutny i brutalny.

W śledztwie prowadzonym przez dwoje detektywów następuje przełom. Policja podejrzewa, że zabójcę naśladuje "sławnych" seryjnych morderców. Choć wydawać by się mogło, że ta teoria jest nieprawdopodobna, śledczy szybko dostrzegają zbieżności między ostatnimi morderstwami. Czy uda im się powstrzymać sadystycznego mordercę nim wcieli w życie swój plan, który jest bardziej szokujący, niż wszystkie zbrodnie do tej pory?

"Echo man" to niewątpliwie bardzo mroczny I brutalny thriller, który trzyma czytelnika w napięciu do ostatnich stron. Npisany jest prostym i zrozumiałym językiem a fabuła jest niezwykle wciągająca, co za tym idzie, czyta się szybko i z ogromnym zaciekawieniem. Z każdą kolejną stroną szokuje i przeraża, jednak nie jest to coś, z czym się nigdy nie spotkałam. Ogromny plus za resarch, jaki wykonała Autorka, skrupulatnie przejrzała historie najgłośniejszych zbrodniarzy i na ich podstawie stowrzyła obraz jednego z najokrutniejszych i bardzo brutalnych morderców.

"Echo man" to świetnie skonstruowany thriller, jednak do najlepszych tego roku z pewnością go nie zaliczę. Czegoś w tej książce mi zabrakło, zakończenie niby szokuje ale czuję pewien niedosyt. Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż jest to debiut Sam Hollad, całość uważam za lekturę wartą przeczytania i z pewnością siegnę jeszcze po książki Autorki.

Informacje dodatkowe o Echo Man:

Kup książkę Echo Man

Dwadzieścia
Sam Holland0
Okładka ksiązki - Dwadzieścia

Nowa powieść autorki thrillera Echo Man ,,Jest przeszywająca jak sopel lodu i mroczna jak noc, a co najważniejsze, przerażająca jak diabli. Przekonaj...