Echo przeszłości

Tom 2 cyklu Kings of Sin

Po znakomicie przyjętej przez czytelników i recenzentów Melodii serc duet Nawara&Leśniewicz znowu w akcji! W drugiej części serii Kings Of Sin – Echo przeszłości – autorki przybliżają postać Jamesa, zranionego buntownika.

James to „mężczyzna po przejściach”, a Celia to „kobieta z przeszłością”.  On dochodzi do siebie po rozstaniu i wypadku, ona na nowo układa sobie życie. Dzięki wspólnym przyjaciołom poznają się i spędzają ze sobą coraz więcej czasu, przekomarzając się ze sobą i dobrze się bawiąc. Czy ta znajomość ma szansę przerodzić się w coś więcej?

Mimo że Echo przeszłości skupia się na historii Celii i Jamesa, to nie brakuje również scen z bohaterami Melodii serc. Poznajemy dalsze losy Jo i Liama oraz całego zespołu. Ponownie przeniesiemy się na chwilę z Londynu do Polski. Nie zabraknie również zaskoczeń i niespodziewanych zwrotów akcji…

Echo przeszłości to chwytająca za serce opowieść o źle ulokowanych uczuciach, alkoholizmie i, oczywiście, roli muzyki w życiu człowieka. To także opowieść o tym, nie ma nic cenniejszego niż prawdziwi przyjaciele przy boku i bliskie osoby, na których zawsze można polegać. Echo przeszłości pełne jest również muzyki, stanowiącej integralną część utworu. Narracja, podobnie jak w Melodii serc, biegnie dwutorowo, dzięki czemu poznajemy wszystkie myśli i stany emocjonalne Jamesa i Celii. Na końcu też znajduje się nawet utworzona przez autorki playlista ze wszystkimi utworami, które pojawiły się na kartach powieści. Pokochacie tego wrażliwego chłopaka, który najbardziej w życiu pragnie kochać i być kochanym.

lady-in-red.pl

Informacje dodatkowe o Echo przeszłości:

Wydawnictwo: Inanna
Data wydania: 2021-01-21
ISBN: 978-83-7995-412-4
Dodał/a opinię: Aneta Kunowska

Zobacz opinie o książce Echo przeszłości

Kup książkę Echo przeszłości