Epi. Nie pozwól mi upaść

Miłość, wsparcie, ból i koszmary z przeszłości.

W wieku 17lat, Lena musiała związać się na całe życie z Epi, chorobą, która zabrała jej przyjaciół, chłopaka, wolność i prawdziwą siebie. W okresie rozpaczy i buntu przeciwko takiemu losowi, pomaga jej korespondencyjny przyjaciel Kai. Dziewczyna stara się żyć normalnie studiuje na ASP, kocha malować i zapartym tchem czyta książkę pisaną przez Kaia.

Równocześnie poznajemy Alka - bad boy, właściciel renomowanego studia tatuażu, na codzień niestroniący od jednorazowych przygód z pięknymi kobietami. Obarczony mrocznymi i bolesnymi wspomnieniami z przeszłości, o których nawet jego najbliżsi przyjaciele nie mają pojęcia, a które nieustająco, prześladują go, każdego dnia. Tylko jedno pokrewna dusza, potrafi go zrozumieć i wspierać na każdym kroku jego walki z godzeniem się z demonami przeszłości.

Przypadkowe poznanie się tych dwoje sprawia, że ich świat staje na głowie.
Lena, oczarowana Alkiem, od pierwszej chwili, nie spodziewa się nawet w najmniejszym stopniu, jak potoczą się od teraz ich losy.

Alek, którego to spotkanie z nią, zszokowało i wręcz poraziło, totalnie zmienia jego życie i wcześniejsze „prowadzenie się”.

Niestety, zbiegiem okoliczności jest to, że poznanie Alka, powoduje utratę wieloletniego mailowego przyjaciela, co ogromnie zasmuca dziewczynę, ale czy na pewno go straciła?
Czy może od teraz okaże się jej bliższy niż myśłała?

Na pierwszy plan w tej historii wysuwa się niesamowita relacja, między dwojgiem ludzi, którzy nigdy nie widzieli się na oczy, ba nawet ze sobą nigdy nie rozmawiali, ale bliskość, przywiązanie i wsparcie, powoduje, że są sobie oddani, a przede wszystkim są sobą wzajemnie zafascynowani. Chociaż, dużo dowiadujemy się o epilepsji, i sposobach pomocy osobom ją dotkniętych, w przypadku ataku, to głównym wątkiem jest uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi, rodzące się „on line”.

Nie należy zapomnieć o mroczniejszych stronach tej historii, jakimi są alkoholizm, przemoc domowa i sposoby na radzenie sobie z tym okrucieństwem, członków rodziny. Znajdziecie też, niemało gwary śląskiej, ponieważ przewspaniała babcia naszego bohatera, to rodowita Ślązaczka.

To moje pierwsze spotkanie z autorką, ale od pierwszych stron, spodobał mi się jej, na prawdę fajny styl pisania.
Świetnie wykreowani i tak bardzo różnorodni bohaterowie. Ostre słowa, pikantne momenty, wkomponowane w całość, ale też trudne i poważne tematy, poruszone w tej książce, tworzą wspaniałą fabułę.
Goraco polecam !

Informacje dodatkowe o Epi. Nie pozwól mi upaść:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2022-02-14
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: epilepsja padaczka zmagania z chorobą alkoholizm rumunia

Zobacz opinie o książce Epi. Nie pozwól mi upaść

Kup książkę Epi. Nie pozwól mi upaść

Freak. Naucz mnie oddychać
Katarzyna Wycisk0
Okładka ksiązki - Freak. Naucz mnie oddychać

Reiner miał wszystko: pracę marzeń w Państwowej Straży Pożarnej, kobietę, z którą chciał spędzić resztę życia i prawdziwych przyjaciół - braci z jednostki...

RAIN Spraw, by cienie stały się światłem. Część 1
Katarzyna Wycisk0
Okładka ksiązki - RAIN Spraw, by cienie stały się światłem. Część 1

MÓWIĄ, ŻE NASTOLETNIA MIŁOŚĆ JEST NAJBARDZIEJ SZALONA I NAMIĘTNA. JEDNAK NIKT NIE WSPOMINA, ŻE BYWA RÓWNIE BOLESNA. Szesnastoletni Jace jest gnębiony...