Far Far Away

„Far Far Away” to kolejna część cyklu napisanego przez Annę Szafrańską. Ja przyznam szczerze, że nie czytałam poprzednich części, ale w ogóle nie przeszkadzało mi to  odnalezieniu się w sytuacji. Jest to książka, którą śmiało można czytać bez znajomości poprzednich tomów. Niemniej jednak jest ona tak genialna, że ja poprzednie tomy z pewnością mam w planie nadrobić!

Pola  Filip to dwójka ludzi, którzy w młodzieńczym wieku przeżyli na pewnej imprezie epizod pocałunku, który niestety został zwieńczony niefortunnym splotem zdarzeń, po którym kobieta zamknęła się na uczucia! Mijały lata, a Pola poukładała idealnie swoje zawodowe życie, w którym odnosiła ogromne sukcesy. Niestety zupełnie inaczej wyglądało to w jej życiu prywatnym.

Filip również stopniowo układał sobie życie, ale nigdy nie zapomniał o skrywanym uczuciu do Poli, które zostało w nim uśpione. Wszystko zmienia się, kiedy życie ponownie splata losy bohaterów, a Filip tym razem postanawia zawalczyć o Polę.

Bardzo polubiłam oboje bohaterów, pewność siebie Poli, jej charyzma, ale również i upór w dążeniu do celu, którego nie można odmówić Filipowi, spowodowały że para mimo wielu przeciwności pasowała do siebie idealnie! Dla mnie Ci dwoje dosłownie zostali dla siebie stworzeni! To jak Filip potrafił walczyć o uczucie Poli, która totalnie chciała odciąć się od uczuć było dla mnie godne podziwu!

„Far Far Away” to wspaniała, lekka, bardzo wciągająca powieść, którą nie można odłożyć, nim nie przeczytamy ostatniej strony! Autorka pisząc tę historię z dwóch perspektyw pozwoliła nam zrozumieć każdego z bohaterów. Poznajemy historię zarówno widzianą oczami Poli, jak również Filipa. Poza tym, sam styl w jakim autorka pisze, jest tak przyjemny do czytania, że sięgnięcie po każdą kolejną jej książkę to zaserwowanie sobie czasu idealnego!

Ja ze swojej strony bardzo polecam! Z pewnością się nie zawiedziecie!

Informacje dodatkowe o Far Far Away:

Kup książkę Far Far Away

W blasku zorzy
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - W blasku zorzy

Ile jesteś w stanie poświęcić dla miłości? Gwen pisze bestsellerowe romanse, ale wcale nie wierzy w miłość. I chociaż przylgnęła do niej łatka skandalistki...

Dziewczyna ze złotej klatki
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Dziewczyna ze złotej klatki

Obrzydliwie bogaci rodzice, luksusowa rezydencja, służba i ochrona, ekskluzywna prywatna szkoła. Osiemnastoletnia Amelia Raczyńska może mieć wszystko,...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis