Far Far Away

Cykl : Fairy tales #3

Wydawnictwo : Zwierciadło
@wydawnictwo_zwierciadlo

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

" Tak łatwo jest odwrócić się od problemów i udawać, że nie istnieją. Zmierzanie się z nimi twarzą w twarz okazuje się ciężkie oraz bolesne..."

" Far far away " To historia o miłości, emocjach i relacjach między bohaterami.. Z pewnością dostarczy wiele wzruszeń i zapewni niezapomniane czytelnicze doświadczenie..

Styl autorki jest bardzo wciągający i pełen emocji.. Opisuje ona szczegółowo zarówno wygląd bohaterów, jak i ich wewnętrzne emocje.. Autorka potrafi stworzyć realistyczne i trójwymiarowe postaci, które czytelnik może łatwo zrozumieć i z nimi współczuć..

Początkowo, Pola jest zamknięta w sobie i nie wierzy w miłość.. Jej serce zostało złamane, więc trudno jej zaufać komuś nowemu.. Jednak w miarę rozwoju fabuły, widzimy jej stopniową zmianę.. Zaczyna otwierać się na nowe doświadczenia i odkrywać, że może jeszcze istnieć miłość w jej życiu..

Filip natomiast jest błyskotliwym analitykiem, który próbuje zdobyć serce Poli.. Jest cierpliwy i wytrwały, nie poddaje się łatwo.. Jego uczucia są głębokie i prawdziwe, a jego determinacja sprawia, że chce pomóc Poli uwierzyć w miłość ponownie..

Emocje w tej historii są bardzo intensywne.. Czytelnik może odczuwać ból Poli po złamanym sercu, ale także nadzieję, że może znaleźć prawdziwą miłość.. Czuje też napięcie i ekscytację, gdy Filip stara się zbliżyć do Poli i wyznać jej swoje uczucia..

Autorka potrafi świetnie oddać te emocje, co sprawia, że czytanie tej książki jest bardzo emocjonujące i pasjonujące..

Czy Pola i Filip będą mieli swoje szczęśliwe zakończenie?

Gorąco polecam ten tekst wszystkim, którzy szukają czegoś, co poruszy ich serca i umysły..

" Gdy chodzi o miłość, nie musisz się spieszyć. Możesz częściej robić przystanki, pojechać objazdem. Byle nie stracić z oczu celu... "

To jest historia o Poli i Filipie..
Wszystko zaczęło się od skradzionego pocałunku, który wydawał się być początkiem czegoś pięknego.. Jednak Pola, po tej nocy, zamknęła swoje serce, przekonana, że miłość to tylko dla romantyczek, a uczucia szybko się ulatują..

Ale czy na pewno?

Przez kilka lat Pola stała się znana jako utalentowana artystka, tworząca piękną biżuterię i szklane wyroby..
Nie szukała miłości i unikała długotrwałych związków.. Ale wciąż czuła coś do chłopaka, który skradł jej pocałunek..
Filip, inteligentny analityk, próbował zbliżyć się do Poli, ale przez różne niefortunne zdarzenia nie mógł wyznać jej swoich uczuć.. Teraz ma szansę i postanowił nauczyć Polę, jak pokochać..

Informacje dodatkowe o Far Far Away:

Kup książkę Far Far Away

Nasze jutro
Anna Szafrańska 0
Okładka ksiązki - Nasze jutro

Drugi tom historii o zakazanej miłości. Daniel i Łucja wciąż stąpają po cienkiej linie. Co gorsza, jest jeszcze ktoś, kto cały czas wzbudza na niej drgania...

Jaśmina
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Jaśmina

Trzeci tom chwytającej za serce serii „PInk Tattoo”! Tatuaż może być tym, co będzie, jeżeli pozwolimy odejść temu, co było. Jaśmina znalazła...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;