Fikcyjna dziewczyna

[Książka z prywatnej biblioteczki]

Nie lubię odwlekać z czytaniem książek. Ale jak to zawsze bywa - plany planami a rzeczywistość swoją drogą.
   Dawno nie czytałam kryminalnej intrygi. A ta tutaj została wykonana wręcz idealnie.
    Postać głównej postaci kobiecej to osoba doświadczona, z bagażem doświadczeń, która znalazła swoisty rodzaj terapii właśnie poprzez pisanie. A ten jej ułożony i bezpieczny świat zostaje pewnego dnia zburzony poprzez pojawienie się stalkera. A na dodatek jej wydawca dokłada swoją cegiełkę zmartwień i trosk.
    Stopniowanie napięcia podsycało moją ciekawość. Z każdą kolejną stroną moja ekscytacja rosła a ilość podejrzanych się poszerzała. Tak na dobrą sprawę już prawie na finał miałam obstawione dwie postacie. I co? Autorka zagrała mi na nosie, bowiem sprawcą okazał się być zupełnie kto inny.
   Bardzo dobre elementy zaskoczenia i zwrotów wydarzeń. Dreszczyk emocji cały czas mi towarzyszył a adrenalina nie opuszczała.
   Historia miłosna misternie utkana w tej kryminalny wątek również została dopracowana, co pozwoliło na dogłębne rozłożenie na czynniki pierwsze kolejnego zmartwienia głównej bohaterki. Po prostu wszystko się spokojnie ze sobą łączyło.
    Lektura okazała się być ciekawa i wciągająca. Pełna emocji. Z dobrze wykreowanymi postaciami. Czytanie jej dostarczyło mi rozrywki i nie żałuję ani jednej chwili z nią spędzonej.

Polecam

Informacje dodatkowe o Fikcyjna dziewczyna :

Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2022-05-25
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: Stalker

Zobacz opinie o książce Fikcyjna dziewczyna

Kup książkę Fikcyjna dziewczyna

Czarownice z Inverness (Tom 2). O jeden urok za daleko
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Czarownice z Inverness (Tom 2). O jeden urok za daleko

Czy jeden urok wystarczy, aby zaspokoić pragnienie zemsty? Willow długo pracowała na miano najbardziej złośliwej czarownicy z rodu McKenzie. W ostatnich...

Łatwopalna
Ludka Skrzydlewska0
Okładka ksiązki - Łatwopalna

Niektórych rodzajów ognia nie da się ugasić... Gdy miałam siedem lat, zabiłam swojego brata. Teraz, dwadzieścia lat później, tamta noc ciągle powraca...