Fit desery z kilku składników. Jak jeść zdrowo nie rezygnując ze słodyczy

Prowadzicie zdrowy tryb życia? Super diety i te sprawy, ale macie czasami chęć na małe co nieco? Trochę odstępstwa i przegryźć coś słodkiego? No i fajnie! A to, że słodkie to wcale nie znaczy, że musi być niezdrowe lub tuczące! I właśnie o tym jest ta książka kulinarna! Jak jeść zdrowo, nie rezygnując wcale ze słodyczy.

Marzysz o idealnej sylwetce, ale nie wyobrażasz sobie życia bez słodyczy? Sądzisz, że nie da się schudnąć, nie rezygnując z ulubionych deserów? A może szukasz zdrowych słodkości dla swoich dzieci?
Agnieszka Stolarczyk, autorka popularnego profilu na Instagramie, zabiera nas do swojej kuchni i pokazuje, że słodkie przysmaki mogą być zdrowe, sycące i niskokaloryczne. A dzięki zaledwie kilku składnikom bazowym możesz wyczarować pyszne i zdrowe słodkości.
To książka dla każdego, kto chce odżywiać się zdrowo, jednocześnie nie rezygnując z ulubionych łakoci. Spróbuj pysznych placuszków, energetycznych batonów, fit ciast, zdrowych cukierków i znakomitych deserów. Przygotuj słodkie potrawy na śniadanie, podwieczorek, do lunchboxa czy na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi.

Książka jest przepięknie po prostu wydana. Każdy przepis jest dość jasno opisany, uzupełniony pięknymi i zachęcającymi zdjęciami oraz bardzo czytelny i przejrzysty. To wszystko jest niby ważne, ale najważniejsza z rzeczy jaką ta książka posiada to to, że te przepisy są proste i szybkie w przygotowaniu oraz przede wszystkim zdrowe.

Ponadto dostajemy też garść informacji na temat bieżących trendów żywieniowych oraz podstawowe informacje takie jak na przykład czym zastąpić niezdrowy cukier na coś o wiele zdrowszego.

Fajne jest tu to, że dostajemy przepisy podzielone na różne kategorie, przez co możemy wybrać coś odpowiedniego dla siebie dość szybko. No i poza tym robi się je dość szybko. Do tego zawsze dostajemy też konkretną ilość produktów jakie mamy zakupić i opis krok po kroku wiec każdy, nawet początkujący, sobie z nią poradzi!

Przyznam się Wam szczerze, że osobiście wypróbowałam już kilka i na chwilę obecną jestem nimi po prostu zachwycona. Jeśli więc sami zastanawialiście się nad tą pozycją, to tak naprawdę nie ma nad czym. Jest idealna, żeby ciężkie ciasta i przekąski zamienić na coś znacznie zdrowszego!

Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Fit desery z kilku składników. Jak jeść zdrowo nie rezygnując ze słodyczy:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-06-16
Kategoria: Kuchnia
Dodał/a opinię: Anna Szymczak

Tagi: Gotowanie kulinaria itd. bóg

Zobacz opinie o książce Fit desery z kilku składników. Jak jeść zdrowo nie rezygnując ze słodyczy

Kup książkę Fit desery z kilku składników. Jak jeść zdrowo nie rezygnując ze słodyczy

Proste przepisy w 15 minut
Agnieszka Stolarczyk0
Okładka ksiązki - Proste przepisy w 15 minut

Masz mało czasu na gotowanie? Chcesz zrzucić kilka kilogramów, a może po prostu zależy ci na zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie? Agnieszka Stolarczyk...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;