Flip Trick

Właśnie odkryła, że nieznajomy, z którym spędziła noc, zostanie jej przybranym bratem.
Świeżo upieczona studentka Amethyst Lilly Tatum pierwszy raz w życiu miała przygodę na
jedną noc. Ale kto może ją winić? Facet, z którym się przespała, to największe ciacho na
całym campusie, do tego wytatuowany. Po prostu jej typ. Jakby tego było mało, próbując się zmyć, zostawiła u niego telefon. Teraz gość wysyła SMS-y do jej przyjaciółki, ale skierowane bezpośrednio do Amethyst. Nie są to grzeczne
wiadomości…
Dziewczyna nie ma zamiaru na nie odpisywać. Pragnie zapomnieć o całym zdarzeniu, o tym,
co razem robili. Chce skupić się na własnym życiu, jeździe na deskorolce, byciu lepszą w
tym od facetów i zacieśnianiu więzi ze swoją nowo poznaną koleżanką. Jeszcze tylko żeby jej matka nie wydzwaniała bez przerwy z prośbą o spotkanie, aby Amethyst poznała jej nowego partnera. Jednak w końcu matce się to udaje i dziewczyna z przerażeniem odkrywa, że chłopak matki ma syna, który jest… jej przygodą na jedną noc. W dodatku przyszły przybrany brat najprawdopodobniej ma dziewczynę.

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, poprzednie książki Amo, które czytałam bardzo mi się podobały, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok jej nowej powieści. Przyznaję, że miałam spore oczekiwania co do tej książki. Stylistykę w jakieś obraca się autorka i język jakim się posługuje znam, lubię i wszystko to sprawia, że jej książki czyta się sprawnie i przyjemnie. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję, chociaż nie ze wszystkim się tutaj zgadzałam. Amethyst i Maddox często dzialali mi na nerwy swoim zachowaniem, ja rozumiem, że to młodzi, pogubieni ludzie, dopiero wkraczający w dorosłość, jednak niektóre momenty, sceny były po prostu średnie. Już bardzej zaplusowali w moich oczach bracia Maddoxa. Fabuła "Flip Trick" jakoś specjalnie mnie nie porwała, początkowe strony co prawda mocno mnie zaintrygowały, jednak im bardziej zagłębiłam się w historię głównych bohaterów tym bardziej czułam rozczarowanie, bo książka okazała się bardzo przewidywalna, przekombinowana i nie wzbudziła we mnie większych emocji. Lubię jak w książkach jest więcej realności, a to co momentami się tutaj działo naprawdę mocno odbiegało od prawdziwego życia. Niemniej jednak książkę czyta się naprawdę szybko i możliwe, że fanom autorki bardziej się ona spodoba. Oczywiście w przyszłości planuje znów sięgnąć po książki Amo, liczę, że to jednorazowa "wpadka". Moja ocena 5/10.

Informacje dodatkowe o Flip Trick :

Kup książkę Flip Trick

Crowned by Fate
Amo Jones0
Okładka ksiązki - Crowned by Fate

Kontynuacja historii Isy i Bryanta opisanej w powieści Crowned by Hate. Isa budzi się w obcym miejscu, zziębnięta i przerażona. Razem z nią jest tam nieznajomy...

Malum, część 2
Amo Jones0
Okładka ksiązki -  Malum, część 2

Nowa boleśnie wciągająca, powieść królowej dark romance! Niektóre kobiety nie lubią ładnych rzeczy. Wolą te toksyczne i destruktywne. Jak...