Gangsterska gra

,, Gangsterska gra" to książka, w której miłość oznacza ból i rozczarowanie.

Maksymilian to następca bossa familii, gdzie szemrane interesy są na porządku dziennym. Przystojny i seksowny ma już z góry zaplanowane życie u boku księżniczki.

Erika pisarka erotyków, która w bardzo zaskakujący sposób a dokładniej za sprawą swojego ciętego języka staje się jedną z głównych bohaterek swojej książki zwanej życiem. Świat mafii staje się realny i rzeczywisty a zauroczenie jest autentyczne i prawdziwe, jednak obiekt jej zainteresowania ma paln na życie i Eriki on nie obejmuje.

Erika i Maksymilian to dwa różne światy, dwa różne charaktery, ale łączy ich pożądanie, które z każdą minutą rośnie w siłę. Czy tych dwoje ma szansę na wspólne życie ? Czy Erika wejdzie w świat mafii, który jest jej znany z powieści, które pisze? Tego dowiecie się z książki.

Ta para dostarczyła mi emocji. Maksymilian przystojny gangster, a jednak czegoś mi w nim zabrakło, a może to były źle podjęte decyzje przez niego, które zaważyły na końcowym postrzeganiu jego postaci. Erika to postać, którą obdarzyłam sympatią za jej ciety język i wolę walki.

Książkę czyta się szybko, a to za sprawą bardzo dobrego stylu autorki i jej poczucia humoru. Zdecydowanie polecam książkę.

Informacje dodatkowe o Gangsterska gra:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-03-29
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Gangsterska gra

Kup książkę Gangsterska gra

Leć, Motylku!
Dominika Smoleń 0
Okładka ksiązki - Leć, Motylku!

Ludzie mówią, że anoreksję da się wyleczyć, ale Viktoria nie jest tego taka pewna. Chociaż od momentu zachorowania minęło już kilka lat, a psychiatra...

Pan i władca
Dominika Smoleń0
Okładka ksiązki - Pan i władca

Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone Aleksandro, nowojorski szef włoskiej mafii, bezwzględny, zdeterminowany, władczy i niebezpieczny. Okazuje...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;