Gangsterzy. Nowa krew

Jeśli nie czytaliście poprzednich części to spokojnie możecie sięgnąć po ta książkę,ponieważ na początku lektury jest streszczenie istotnych faktów z poprzednich tomów.Dzięki temu mamy pełny obraz całej historii Evy i Ryan’a

💥Czwarty tom serii jest zaskakujący w zdarzeniach o których czytamy.Bo nagle dowiadujemy się o bracie Ryana,który chce pomocy z nieobliczalną kobietà chcącą odzyskać kogoś bardzo ważnego dla niej.Sytuacja w której Ryan ją poznaje jest zabawna.Kobieta swoim temperamentem potrafi zawsze osiągnąć to,co chce.Nastawiona jest na swoj cel i do tego dąży.Bardzo podobała mi się jej postać,ponieważ dala się polubić.

Autorka wspaniale dodała do historii cięty jezyk,zabawne sytuacje,silnych bohaterów oraz gorące sceny rozgrzewająca atmosferę.
Nie sposób zapomnieć o Eve i Ryan’e.Ta dwójka potrafi sobie dać w kość a zarazem kochać się na zabój.Obrazuje prawdziwy związek,który ma chwile pełnej romantyzmu oraz sprzeczki,które podnoszą w związku temperaturę.

Zakończenie jest początkiem czegoś nowego i czekam oczywiście na dalsze losy bohaterów.

Jeśli lubicie świetnie napisana historie to gorąco polecam tą książkę jak i cała serie Gangsterzy

Informacje dodatkowe o Gangsterzy. Nowa krew:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-03-23
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Gangsterzy. Nowa krew

Kup książkę Gangsterzy. Nowa krew

Władczyni mroku
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Władczyni mroku

Megan Rivers jest do bólu przeciętną mieszkanką San Francisco; jedyną rzeczą wyróżniającą ją z tłumu jest jej niesamowity tatuaż. Prowadzi zwyczajne, wręcz...

Nieczyste zagrania
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Nieczyste zagrania

Ethan Blackmore zajmuje wysokie stanowisko w mafijnej hierarchii, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że droga na sam szczyt jest przed nim zamknięta. Wie...