Gangsterzy. Nowa krew

„Twarz miała zwróconą w kierunku trzaskającego ognia, a on mógł ją do woli podziwiać. Była ładna w sposób, w jaki ludzie wyobrażają sobie piękno bogini śmierci. Płomienie odbijały się w jej lodowych oczach, malowały ruchome wzory na policzkach.”

Ryan i Eva spędzają bajeczne wakacje na rajskiej wyspie, ostatnie wydarzenia dały im nieźle w kość. Niestety sielankę psuje telefon od młodszego brata Ryana z prośbą o pomoc. Co gorsza, Taylor słyszy w słuchawce głos osoby, której się nie spodziewał usłyszeć. Nieobliczalna Alexandria nie pozostawia mu wyboru, czas się zbierać do drogi. A miało być tak pięknie.

W jakie tarapaty wpadł Henry? I kim jest kobieta, o której mówią diabeł? Jaki ma interes do Ryana?

Oprócz dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowi. Henry i Aleksa to kolejna para, która wyszła autorce wyśmienicie. Przygody tej dwójki dostarczają niezapomnianych emocji. Nie zapominajmy jednak o naszych starych znajomych. Myślałam, że Ryan i Eva niczym mnie już nie zaskoczą, a jednak się myliłam. Po raz kolejny zauroczyli mnie swoimi umiejętnościami i charakterkiem.

Poznając drugiego z braci Taylor, śmiało mogę stwierdzić, że cały czas jestem pod urokiem starszego z nich, czyli Ryana. Od samego początku jest moim ulubieńcem i raczej szybko to się nie zmieni.

Akcja w książce z początku rozwija się powoli, w dalszej części nabiera przyśpieszenia. Z każdym kolejnym rozdziałem fabuła wciąga coraz bardziej. Pod koniec czytelnik nie jest w stanie oderwać się od lektury. W finałowej scenie nastąpiło coś, czego człowiek nigdy by się nie spodziewał.

Autorka powraca z naszymi ulubionymi bohaterami. W tej części serwuje nam jeszcze większą dawkę adrenaliny, więcej scen pościgów, strzelaniny, intrygi, tajemnice. Oczywiście nie mogło zabraknąć namiętności i gorących scen erotycznych. Moim zdaniem to jeden z lepszych tomów całej serii.

Zakończenie daje nam nutkę nadziei na kolejne przygody bohaterów. Znając autorkę, to ma już gotowy plan na kolejny tom.

Informacje dodatkowe o Gangsterzy. Nowa krew:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2023-03-23
Dodał/a opinię: Anitka_170

Tagi: Romans erotyczny

Zobacz opinie o książce Gangsterzy. Nowa krew

Kup książkę Gangsterzy. Nowa krew

Burn me
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Burn me

Pierwsza miłość, bunt przeciw całemu światu i życie na krawędzi! Ava Hutton po rozwodzie rodziców przepro­wadza się z matką do niewielkiego miasteczka...

Niepamięć
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Niepamięć

Przypomnij sobie, kim jesteś. Od tego zależy twoje życie. Kiedy podczas śnieżycy Gabriel Milton o włos unika czołowego zderzenia, nie wie jeszcze...