Gangsterzy. Nowe Zasady

Tom 3 cyklu Gangsterzy

❤️‍🔥 RECENZJA AMBASADORSKA ❤️‍🔥

K.C. Hiddenstorm „Gangsterzy 3. Nowe zasady” (kontynuacja)

Eva po postrzale dochodzi do siebie w szpitalu. Relacje z ojcem są niezmienne. Niespodziewanie, kobieta znika. Czy została ponownie porwana? Przez kogo? Gdzie przebywa? Czy Ryan uratuje ją na czas? Czy Dave Nolan w końcu przejrzy na oczy i zainteresuje się córką?

„Śliczna dziewczyna o splątanych włosach i zmęczonej twarzy patrzyła na niego żywymi, pełnymi pasji oczami. Nikt inny nie patrzył w ten sposób. Nikt inny nigdy nie znaczył dla niego aż tyle”.

„[...] Ale on już nie był tamtym Ryanem, a Eva nie była jakąś dziewczyną.
Ona była wszystkim.
Powodem, dla którego warto podpalić świat”.

Co lubię w romansach mafijnych? To, że porachunki gangsterskie nie są spychane na dalszy plan, a łączą się z gorącym pożądaniem bohaterów. W powieściach K.C. Hiddenstorm nie ma mowy o nudzie. Niebezpieczeństwo i miłość idą w parze. Intrygująca książka o determinacji, chęci zemsty, zawiłych układach, więzach rodzinnych, namiętności. Dużo akcji, adrenaliny i emocji. Widzimy przemianę głównych bohaterów, wsparcie ze strony przyjaciół, obserwujemy pochopne decyzje i działania czarnych charakterów. Jak myślicie, dokąd może zaprowadzić człowieka władza i pieniądze? Musicie się przekonać. 😉

Jeśli nie czytaliście poprzednich części, to nie martwcie się, autorka na samych początku streściła dwa tomy.

Bardzo polecam historię Ryana i Evy. Aż żal się z nimi rozstawać. Mam nadzieję, że słowa od autorki zostaną spełnione. ❣️

Informacje dodatkowe o Gangsterzy. Nowe Zasady :

Kup książkę Gangsterzy. Nowe Zasady

30 dni
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - 30 dni

Kiedy stawką jest twoje życie, nie ma ceny, jakiej byś nie zapłacił. Linda Hill dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chora. Z ust lekarza padają...

Judas
K. C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Judas

Miłość, pieniądze, nielegalne interesy i... jeszcze raz miłość Gdy Layne Morgan decydowała się wyjść za mąż, najwyraźniej myliła pożądanie z miłością...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz