Gdzie jest Prezydent

Data wydania: 2019-01-30
ISBN: 978-83-240-5545-6
Dodał/a opinię: Emilly26

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Najnowsza książka autorstwa Billa Clintona oraz Jamesa Pattersona pt.'' Gdzie jest prezydent'' to powieść, w której towarzyszą emocje praktycznie od początku do samego jej końca.

Głównym bohaterem jest prezydent Jonathan, który to zmierza się z pokonaniem własnych słabości, tajemnic państwowych, rodzinnych.

Z każdym czytanym rozdziałem próbujemy rozszyfrować jakim człowiekiem jest prezydent Jonathan i czy potrafi zachować zimną krew do końca i czy się nie podda.

Fabuła jest tutaj bardzo dobrze opracowana oraz teksty dialogowe, które pasują do każdego z pozostałych bohaterów uczestniczących w życiu prezydenta.

Rozmowy z dziennikarzami do łatwych nie należały, gdyż wiedzieli za dużo, a wymagali szczegółowych wypowiedzi, a nie zdawkowych krótkich odpowiedziach.

Przedstawiony świat polityki został ujawniony od tej drugiej, której my nie znamy i nie mamy okazji doświadczyć.

Strategia zamachu została opisana z dokładnością fachowo krok po kroku i czuło się w trakcie jej czytania dreszczyk emocji.

Podoba mi się to, że Jonathan chętnie dzieli się swoimi negatywnymi spostrzeżeniami po śmierci żony. Jest troskliwym tatą.

Elementem dodatkowym, który przyciągnie, oko Czytelnika jest to, że każda przeprowadzona rozmowa z bohaterami przeprowadzana była barwnie z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, zastosowane było delikatne poczucie humoru.

Polecam przeczytać tę książkę na każdą porę roku.

Kup książkę Gdzie jest Prezydent

Zobacz opinie o książce Gdzie jest Prezydent