Głusza

Macie już zaplanowany urlop? Czy jednak stawiacie na spontaniczność? Pochwalcie się jak zamierzacie spędzić wolne dni .

W tym roku mój urlop zbiegł się ze ślubem 👰 🤵 , więc stricte planów nie mam, ale na pewno wyruszymy na jakąś dłuższą wycieczkę  rowerową 🚲. A później to się zobaczy 😁.

⬇⬇⬇

Tom zaplanował wspólny wypoczynek z nastoletnią córką Frankie, na łonie natury w Płytkich Zdrojach. To miał być ich wspólny wyjazd aby odbudować relacje, tylko las, jezioro i oni dwoje. Lecz wczasie wypoczynku zaczynają dziać się dziwne incydenty… Tom dowiaduje się, że to miejsce owiane jest złą sławą, prawie dwadzieścia lat temu wydarzyła się tu straszna tragedia, podwójne morderstwo, a sprawca zbiegł. Czy morderca ukrywa się w pobliskich lasach jak głoszą plotki? Czy grozi coś Tomowi i Frankie?

GŁUSZA to trzymająca w napięciu powieść, której nie odłożycie nim nie przeczytacie ostatniej strony! Po tej historii odpoczynek pośród otaczającego lasu, niebierze innego wymiaru!

Autor stworzył gęstą i mroczną atmosferę z fabułą od której nie mogłam się oderwać. Obsadzenie akcji w zacienionym lesie tylko potęgowało uczucie niepokoju i niejednokrotnie wywołało u mnie przebiegające wzdłuż kręgosłupa ciarki.

Wciągnęłam się w świat bohaterów i z zaangażowaniem śledziłam ich losy. Razem z nimi wypatrywałam się w ścianę z drzew i zastanawiałam, czy aby na pewno nikt tam się nie skrywa? Po skończeniu powieści czułam ogromny niedosyt! Chcę więcej!🔥

Jedynie do czego mogę się przyczepić to niekiedy irytujące dialogi między ojcem a córką. Ale to drobiazg w porównaniu do całokształtu.

Informacje dodatkowe o Głusza:

Kup książkę Głusza

Zło pójdzie za tobą
Mark Edwards0
Okładka ksiązki - Zło pójdzie za tobą

Daniel i Laura, trzydziestoparolatkowie z Londynu, wyruszają w wielką podróż po Europie. Po powrocie planują się pobrać, założyć rodzinę. Gdy ich poznajemy...