Gorąca oferta

Co ja mogę rzec o tej książce ? Moi drodzy, nie będę mydlić oczu, że jest porywająca i świat przy niej przestaje istnieć. Zdecydowanie czytałam lepsze. A dlaczego ?

Zaczyna się niewinnie i w sumie nawet obiecująco. Emily - główna bohaterka, mieszkająca z rodzicami, młoda, ma zacząć nową pracę. Ale krótko przed "przypadkiem" wpada na Marcusa, raz , potem kolejny. W wyniku jego oferty , idą razem na bal charytatywny i w dość niefortunny sposób ich znajomość zmienia charakter na...no właśnie na jaki nie chcę zdradzać ale robiło się teoretycznie ciekawie.

Jednak bohaterowie są dość płytcy, ciężko ich polubić. Sama Emily jest osobą wiecznie niezdecydowaną, niby nie chce wyjść na łatwą ale leci na Marcusa niesamowicie. Przez jej uniki , erotyki i namiętności w książce jest jak na lekarstwo , więc nie mogę uznać tej książki za gorącą.

Marcus w tej części zrobił na mnie w miarę pozytywne wrażenie. Nie był natarczywy czy zaborczy, nie typ samca alfa, taki biznesmen. Pod koniec, jak narobiło się dość dużo bałaganu, walczył o Emily i jej dobro , robiło to wrażenie. Ale brakowało ognia między tą parą.

Autorka miała ciekawy pomysł na książkę jednak nie wiem czy zagubiła się w całości , czy skupiła za bardzo na akcji a za słabo na samym wątku miłosnym . Ciężko mi stwierdzić , jednak mimo , że zaangażowałam się w te książkę i przeżycia bohaterów, nie byłam zachwycona całością tak jak wiele książek zachwycić mnie potrafi.

Ale co oczywiste, opinie najlepiej wyrobić sobie samodzielnie, więc nie odradzam.

Informacje dodatkowe o Gorąca oferta:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-02-10
Dodał/a opinię: Marta BONIECKA

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Gorąca oferta

Kup książkę Gorąca oferta

Nieczysta gra
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Nieczysta gra

Fabio jest najmłodszym synem dona - Cesarego Morettiego. Mimo iż dorastał wśród kul i krwi, jest typem lekkoducha, a zabawa to jego drugie imię. Nie szuka...

Gra Pozorów
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gra Pozorów

Rodzinne porachunki jeszcze nigdy nie były tak niebezpieczne. Lorenzo Moretti może poszczycić się nie tylko kilkoma milionami schowanymi w ogródku i kolejką...