Gra Matteo

Tom 3 cyklu Slow Burn

,,Gra Matteo" to książka, w której nic nie jest pewne , a życie sypie się jak domek z kart, pociągając za sobą szczęście, które było na wyciągnięcie ręki.

Kimber DiSanto to młoda projektantka, która już miała plan na życie u boku męża, lecz te plany prysły w najmniej oczekiwanym momencie - przed ołtarzem. Pasmo niepowodzeń życiowych Kimber nie ma końca, łapie ostatni oddech i wyjeżdża do Florencji, by się spotkać z umierającym ojcem, ale ta droga również nie należy do udanych.

Matteo Morettiego przystojny Włoch, znany projektant, to tajemniczy dla Kimber mężczyzna z lotniska. Ich spotkanie nie należało do udanych, ale idą na układ.

Jaki zawarli między sobą układ Kimber i Matteo? Czy w życiu Kimber może jeszcze bardziej się pomieszać? Jaką rolę odegrał w tym wszystkim przystojny Matteo? Tego Wam nie zdradzę, zapraszam do książki po odpowiedzi.

Po drugim tomie ,,Układ z Cameronem" myślałam, że nic tego nie przebije, ale książka ,,Gra Matteo" to zdecydowanie zrobiła. Autorka sprawiła, że był śmiech podczas czytania, ale również niedowierzanie. Kimber i Matteo to postaci o których, chce się czytać, wprowadzają świeżość. Kimber to mistrzostwo, wyczerpała ona limit pecha za wszystkich, ale pozostała przy tym zadziorną dziewczyną, która wszystko robi pod wpływem impulsu.

Namiętność unosząca się w powietrzu między głównymi bohaterami była już od pierwszego ich spotkania i podsycała ogień między nimi, z każdą kolejną stroną, co pozwoliło mi wczuć się w ich relację i przeżywać razem z nimi paletę emocji.

Postacie drugoplanowe zaskoczyły mnie tym, że do końca nie wiedziałam co mam o nich myśleć , a dokładniej mowa o matce Matteo - Cruelle co do której miałam mieszane uczucia, wręcz nie wiedziałam, czego można się po niej spodziewać, a były narzeczony Kimber zwyczajnie zszokował mnie!!

Cała książka jest świetnie napisana, bo pokazuje, że mimo przeciwności losu, pasma niepowodzeń można stanąć na nogi i iść do przodu z uniesioną głową! Książkę polecam!

Informacje dodatkowe o Gra Matteo:

Kup książkę Gra Matteo

Piękny kryminalista
J.T. Geissinger 0
Okładka ksiązki - Piękny kryminalista

Killian Black, brat bliźniak Liama, jest gangsterem, z którym zdecydowanie lepiej nie zadzierać. A już tym bardziej nie powinno kraść mu się tego, co do...

Bezwzględne pragnienia
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Bezwzględne pragnienia

Drugi tom mrocznej serii ,,Królowe i potwory" bestsellerowej zagranicznej autorki! Świat gangsterów w charakterystycznym, humorystycznym stylu J.T. Geissinger...