Gra Matteo

Autor: @jtgeissingerauthor

Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle

Gra Matteo

Slow Burn tom 3

Kimber DiSanto jest projektantką i właścicielką butiku. Jej życie zmienia się w ruinę. Narzeczony porzuca ją w dniu ślubu, na dodatek dowiaduję się, że jej ojciec może niedługo umrzeć. Żeby się jeszcze z nim zobaczyć, musi pojechać do Florencji.

Podczas swojej podróży poznaje bardzo przystojnego Włocha o imieniu Matteo, który jest bardzo znanym projektantem we Włoszech. Mężczyzna zauważa u Kimber szkice projektów, które go zainteresowały i chciałby zawrzeć z nią układ. Czy ona się na to zgodzi? 🤔 Jaki układ to miałby być? 🤔

Kimber po przyjeździe do Florencji dowiaduje się, że jej ojciec ożenił się ponownie. A jakby tego było mało to mężczyzna, który porzucił ją przed ołtarzem, okazał się jej przyrodnim bratem.

Jak myślicie Matteo odzyska inspiracje projektów, którą stracił? 🤔 Czy Kimber mu w tym pomoże? 🤔 A może tą parę połączy praca na zawsze? 🤔

Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

Ta książka jest trzecim i ostatnim tomem z tej serii. Historia wciągnęła mnie od pierwszej strony.

Fabuła jest bardzo ciekawa. Książkę czyta się dobrze i szybko, bo jest dobrze napisana. Historia była fajna, zakończenie mi się bardzo podobało. Czytając ją, uśmiałam się, co się rzadko zdarza. Bardzo polubiłam książki tej autorki i już wiem, że na pewno sięgnę po inne książki tej autorki.

Polecam Wam sięgnąć po książkę i poznać tę historię.

Gratuluję autorce wydania i napisania książki ❤️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Informacje dodatkowe o Gra Matteo:

Kup książkę Gra Matteo

Kontrakt Jacksona
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Kontrakt Jacksona

Jego przyszła żona go nienawidzi, ale oboje muszą zgodzić się na ten układ.Jackson Boudreaux to bogaty i przystojny mężczyzna, który bardzo niemile...

Bezwzględne serca
J.T. Geissinger0
Okładka ksiązki - Bezwzględne serca

Trzeci tom niezwykle mrocznej serii autorki Kontraktu Jacksona! Malek Antonov to mit, żywa legenda, duch. Ten zabójca na usługach Bratwy budzi taki strach...