Gra

Las, sześć obcych sobie osób i gra, która nie ma zasad, każdy z bohaterów jest inny, każdy coś ukrywa i aby nie dać się przejrzeć kłamią, oszukują i udają przyjaciół, chociaż są wrogami.
Kiedy przyjaciółka Wiktorii prosi ją o pomoc, aby ta za nią wzięła udział w pewnej grze ta nie wacha się ani minuty, z jednej strony chce jej pomóc, a z drugiej widzi w tym świetny materiał, dzięki któremu mogłaby się wybić jako dziennikarka. W lesie poznaje Marikę, Aleksa, Lane, Daniela oraz Tymona każda z tych osób jest inna, jedni są pewni siebie, drudzy wręcz przeciwnie, każdy z nich nie wie, co tak dokładnie będą robić. Niestety bardzo szybko zwykła zabawa staje się walką o przetrwanie, a cała grupa marzy tylko o tym, żeby jak najszybciej uciec z lasu, ale nie mogą go opuścić, dopóki nie ukończą gry.
Ta historia wciągnęła mnie już od samego początku, jest niesamowita, sam pomysł na fabułę jest bardzo ciekawy, las zawsze kojarzy nam się z mrokiem i dziwnymi odgłosami więc już to sprawia, że zaczynamy się bać. Podoba mi się też to, że każdy bohater ma swoją mroczną historię, którą powoli odkrywamy, to wszystko sprawia, że całość staje się jeszcze bardziej wciągająca, chociaż tak naprawdę żadnego z nich nie da się przejrzeć, jakie dokładnie ma zamiary i niektórzy potrafią nieźle namieszać.
Niesamowicie podoba mi się to, jak autorka dozowała emocje, wszystko działo się w odpowiednim tempie, opisy były takie, że wszystko widziałam oczyma wyobraźni i angażowałam się w akcje. Pomimo dość drastycznych czasami scen nic nie było przerysowane, chociaż pod sam koniec pewnie każdy zadał sobie pytanie, jak to jest możliwe, ale nie chce zdradzać zakończenia, chociaż mogę wam zagwarantować, że jest naprawdę szokujące.
Książka zrobiła na mnie duże wrażenie, ciężko się było od niej oderwać i podczytywałam ją w każdej wolnej chwili, więc na pewno w ciemno sięgnę po każdą kolejną książkę autorki, ale czuję, że będzie trudno przebić tę historię, ponieważ poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko.

Informacje dodatkowe o Gra:

Kup książkę Gra

Kara
Sara Antczak0
Okładka ksiązki - Kara

Kara tu i teraz czy kara bez końca? Czwórka przyjaciół przyjeżdża na popularny festiwal muzyczny. Chcą odreagować traumatyczne wydarzenia z przeszłości...

Lina
Sara Antczak0
Okładka ksiązki - Lina

,,Ludzie zawsze pytają, dlaczego to robię. Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Odpowiadam zawsze tak samo. Jeśli musisz pytać, nie jesteś gotowy, żeby poznać...