Grzeszne intencje

Książka opisuje dalsze losy Ethana i Judith, których mieliśmy już przyjemność poznać podczas czytania książki "Nieczyste zagrania".
Po powrocie do motelu Ethan odkrywa, że jego towarzyszka została porwana. Strach i niepewność czy dziewczynie nic się nie stało sprawiają, że mężczyzna od razu rusza na jej poszukiwania. Nie zawaha się przed niczym byleby uratować ukochaną. Judith z kolei, po przebudzeniu odkrywa, że prawdziwy koszmar dopiero przed nią. Okazuje się bowiem, że jej były chłopak, którego miała nadzieję już nigdy nie spotkać, jest jednym z jej porywaczy. Mężczyzna pokazuje jej swoje najgorsze oblicze, udowadniając jak okrutny i bezwzględny potrafi być. Do tego tajemniczy i dość specyficzny szef porywaczy - Thomas, który wywołuje w niej mieszane uczucia.
Czy dziewczyna da sobie radę? Czy poradzi sobie z nową rzeczywistością, z jaką przyszło jej się zmierzyć? Czy Ethan zdoła ją uratować? Kim okaże się Thomas - wrogiem czy przyjacielem? Czy cała trójka zdoła uciec i zrealizować swój plan? Czy zdołają pokonać czyhające na nich niebezpieczeństwo?
Ta książka jest świetna! Całość aż ocieka akcją, co sprawa, że czytamy ją z zapartym tchem. Wywołuje całą masę emocji, strach, niepewność, obawa, ale także ekscytacja. Nie brakuje tu niebezpieczeństwa, strzelanin, pościgów i wybuchów. Jest też humor, dialogi Thomasa i Ethana nie raz wywoływały u mnie uśmiech. No i oczywiście erotyzm na znakomitym poziomie. Nie raz robiło się naprawdę gorąco i duszno z emocji i chemii między bohaterami. A samo zakończenie sprawiło, że już czekam na ostatnią część serii.
Nie można nie wspomnieć również o sposobie wykreowania bohaterów. No ja jestem w nich zakochana. Cała trójka przyciąga, ciekawi i intryguje. Wszyscy mają w sobie to specyficzne i magnetyczne "coś".
"Grzeszne intencje" to kolejna książka Autorki, która mnie zachwyciła. Niczego w niej nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a spodziewać możemy się dosłownie wszystkiego. Całość napisana jest w genialny sposób, bardzo przyjemnym językiem, dzięki czemu czyta się lekko i bardzo szybko. Osobiście, z całego serca polecam po nią sięgnąć. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
Dziękuję Wydawnictwu Muza, Grzeszne Książki oraz K. C. Hiddenstorm za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o Grzeszne intencje:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-03-02
ISBN: 9788328720657
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Grzeszne intencje

Kup książkę Grzeszne intencje

Kłam­stwem by­ło­by po­wie­dzieć, że dzię­ki niej sta­wał się lep­szy – wszak­że czar­nej duszy nie da się wy­bie­lić, zwłasz­cza jeśli się nie chce –ale cho­dzi­ło oto, że ona go… spa­ja­ła. Tak po pro­stu. Była wol­no­ścią bez sa­mot­no­ści, uko­je­niem.

Gangsterzy. Nowa krew
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Gangsterzy. Nowa krew

Przeszłość lubi wracać. Tak samo jak kłopoty. W środku nocy Ryan Taylor odbiera telefon. Jego młodszy brat, z którym od lat nie miał kontaktu, jest...

Władczyni mroku
K.C. Hiddenstorm0
Okładka ksiązki - Władczyni mroku

Megan Rivers jest do bólu przeciętną mieszkanką San Francisco; jedyną rzeczą wyróżniającą ją z tłumu jest jej niesamowity tatuaż. Prowadzi zwyczajne, wręcz...