Happy Ever After

Tom 2 cyklu Fairy Tales

Ciężkie chwile nad związkiem Majki i Kajetana zdają się powoli rozmywać ustępując nieśmiało przebijającym przez nie promieniom słońca. Ale to nie koniec problemów. Świat Kajetana rządzi się swoimi prawami a te nie do końca podobają się kobiecie. Nie tak łatwo przystosować się do czegoś, co ciągle jest reżyserowane i trzymane w ryzach.
   Czy Majka mimo wszystko zostanie z Kajtkiem? Czy para dojdzie do porozumienia zanim wszystko przepadnie? Czy jest im pisane szczęście?

Fairy tales to seria wyjątkowa. Historia celebryty mającego pasję i talent, Kajetana, i zwykłej młodej bibliotekarski, Majki, wciągnęła mnie od pierwszej strony.
     Z całych sił im kibicowałam i co rusz szukałam kolejnych puzzli układanki, która byłaby nadzieją na szczęśliwy finał. Autorka jednak skutecznie mąciła spokój co chwilę serwując kolejne turbulencje, które zwiastowały niepewność i zwątpienie.
   W kontynuacji ich losów nastąpiła eskalacja problemów, z jakimi musieli się zmierzyć. Mówiąc dosadnie: oboje zostali przyparci do muru. Z tego momentu były możliwe do podjęcia tylko dwie decyzje. Nie można było wybrać półśrodków.
    Majka kolejny raz mi zaimponowała siłą, jaka w niej tkwiła. Ta kobieta miała nieziemską cierpliwość do Kajetana i jeszcze większą empatię oraz wyrozumiałość. A główny sprawca wszystkich rewolucji dał się poznać z zupełnie innej strony. Zaskoczył i on. Finalnie okazał się być bardzo, bardzo na plus.
   Problemy w relacji między bohaterami to jedno. Dołączone sceny uniesień cudownie zabarwiały fabułę. Sukcesywnie rozpalały zmysły do czerwoności. Zmysłowe, erotyczne. Piękne i pełne pasji. A tym bardziej uczucia.
   Drugie to fakt, że świat celebryty rządzi się swoimi prawami. We wcześniejszej opinii zwróciłam już na to uwagę. Natomiast w kontynuacji autorka dołożyła takie zwroty akcji, że sama miałam ochotę wpaść do książki i doprowadzić do pionu tą osobę, która im szkodziła. No tak mi napsuł nerwów i tak przetestowała ta osoba moją cierpliwość, że głowa mała.
    Bajkowa historia napisana świetnym stylem. Romantyczna, przewrotna i zaskakująca. Z taką książką zdecydowanie warto zapomnieć o rzeczywistości i zdecydowanie warto dać się jej porwać. Naszpikowana emocjami trafia wprost w serce czytelnika dając ukojenie i nadzieję.
   Zachęcam do czytania z zachowaniem chronologii. Dla mnie to była satysfakcjonująca lektura. Nie mogę się doczekać historii Poli, której pomysły nie raz powodowały, że na mej twarzy gościł uśmiech. Jestem ogromnie ciekawa tego, co jej się przytrafi.

Polecam

Współpraca reklamowa: Wydawnictwo Zwierciadło

#recenzja

Informacje dodatkowe o Happy Ever After:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2023-05-17
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży

Zobacz opinie o książce Happy Ever After

Kup książkę Happy Ever After

Mat Punk Tattoo
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Mat Punk Tattoo

Czwarty tom serii Pink Tattoo to chistoria Mateusza, taruazysty pracujacego w poznańskim salonie tatuażu Pink Tattoo...

Far Far Away
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Far Far Away

Wszystko zaczęło się od skradzionego pocałunku. Jednak w tym przypadku nie było mowy o szczęśliwym zakończeniu, gdyż obiekt westchnień zdawał się tego...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska