Hiszpański Lucyfer

Tom 1 cyklu Upadłe diabły

"Hiszpański Lucyfer" to debiut autorki Pauliny Nowaczyk .Jest to pierwszy tom cyklu Upadłe diabły.

Olga właśnie przyłapała swojego chłopaka Kamila na zdradzie, żal jej spędzonych z nim czterech lat . Wyprowadza się do swojej przyjaciółki Pauli. Za jej namową zakłada konto na portalu randkowym. Tam poznaje Kimo , pół Hiszpana pół Algierczyka . Jego magnetyzujące czarne oczy przypominają jej samego diabła, dlatego nazywa go swoim Hiszpańskim Lucyferem. Przystojny , bogaty biznesmen, jest bardzo władczy i zaborczy. Jednak Olga nie pozwoli mu przejąć nad sobą całkowitej kontroli.
Kimo zabiera ukochaną i jej przyjaciółkę do pięknej Hiszpanii. Olga widząc ten raj na ziemi jest zachwycona. To właśnie będąc w tym kraju przekona się że z Kimo łączy ją nie tylko wielka namiętność i pożądanie ale i miłość. Sielanka nie trwa długo , gdyż na horyzoncie pojawia się Luiza . Kim jest i jak bardzo namiesza w życiu naszych bohaterów ? Czy wszystko pójdzie po myśli mężczyzny i Olga zdecyduje się na stałe zamieszkać z nim Hiszpanii ? Tego musicie już dowiedzieć się sami czytając tę książkę .

Autorka posługuje się przystępnym językiem , lektura wciąga, akcja dzieje się szybko , więc nie zajmuje dużo czasu. Wątek Luizy bardzo mi się podobał , ubarwił tę historię, sprawił że nie jest przesłodzona, dodał emocji .
Po tytule i okładce oczekiwałam bardziej twardego , groźnego samca , jednak okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują . A szkoda ...
Zakończenie sprawiło, że wzruszyłam się , przyznaję się łezka w oku się zakręciła.
Z niecierpliwością czekam na drugi tom, chętnie poznam bliżej brata Kimo - Paco .

Informacje dodatkowe o Hiszpański Lucyfer:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-05-25
ISBN: 978-83-664-2549-1
Dodał/a opinię: Judyta Szostak

Tagi: flirt emocje romans lucyfer diabeł pożądanie seks namiętność uczucia cierpienie

Zobacz opinie o książce Hiszpański Lucyfer

Kup książkę Hiszpański Lucyfer

Ernesto Verde
Paulina Nowaczyk0
Okładka ksiązki - Ernesto Verde

Ernesto Verde – największy drań i kobieciarz, jakiego znamy. Życie towarzyskie oraz interesy to jego chleb powszedni. Dobry przyjaciel, ale słaby...

Prawo Nestora
Paulina Nowaczyk0
Okładka ksiązki - Prawo Nestora

Mężczyzna, który uwielbia dominować. Mężczyzna, który lubi sprawiać przyjemność połączoną z bólem. Dla niego nie ma zwykłego seksu. Dla niego nie ma stabilizacji...