I ja ciebie też!

Dziś czeka na Was recenzja książki pt. "I ja Ciebie też!", którą napisały trzy autorki: Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz i Katarzyna Kalicińska.
Już teraz dziękuję wydawnictwu Burda za egzemplarz do recenzji :)

Powiem szczerze, że mam trochę problem z tą historią... Bardzo lubię czytać książki świąteczne, ale ta jest chyba pierwszą, którą czytało mi się ciężko...
Są w niej opisane trzy historie - trzech przyjaciółek.
Laura - pracuje jako szefowa dużej stacji telewizyjnej, Agata - jest reżyserką największych widowisk rozrywkowych i Wiktoria - właścicielka prosperującej agencji aktorskiej.
Są piękne, młode i cieszą się życiem, ale w tym roku w Wigilię ich życie wywróci się do góry nogami... Jak sobie z tym poradzą?

Powieść jest typowo świąteczna i poleca się do przeczytania w tym okresie, ale mnie niestety nie przypadła do gustu🙈 za dużo imion... za dużo zamieszania... jeden mąż odchodzi, tu jedna rodzi... tu przygotowują się do wielkiego koncertu w sylwestra... zaręczyny... no jak na moją głowę to w te kilka dni za dużo się dzieje!

Podobało mi się jednak, że bohaterowie byli bardzo uczuciowi :)
I co chwilę można było wychwycić w tej powieści tytułowe "I ja Ciebie też!" Za to duży plus ❤

Oczywiście polecam! Bo jak wiecie... każdy z nas jest inny i inaczej będzie spostrzegał tę książkę :)

Informacje dodatkowe o I ja ciebie też!:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-10-14
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Zobacz opinie o książce I ja ciebie też!

Kup książkę I ja ciebie też!

Kiedy tankował paliwo, jego wzrok przyciągnął niecodzienny jak na wigilijny wieczór widok...(...) W sklepie przy stoliku kawowym siedziały, obejmując się, trzy babki... Odpicowane w najlepsze ciuchy, takie ryczące czterdziestki. Od razu było widać, że są nawalone.

Nie ma w życiu limitu szczęścia u nieszczęścia.