I ja ciebie też!

Jej, jaka to jest fajna książka 🤩

„Kiedy tankował paliwo,jego wzrok przyciągnął niecodzienny jak na wigilijny wieczór widok...(..)...W sklepie przy stoliku kawowym siedziały, obejmując się, trzy babki...Odpicowane w najlepsze ciuchy, takie ryczące czterdziestki. Od razu było widać, że są nawalone.”

Mamy tu bezwzględną przyjaźń, miłość, zdradę, chamstwo, kur...stwo, zazdrość, nawet chwilową kobietę mafii i wschodzące i zachodzące „gwiazdeczki”.
Trzy przebojowe przyjaciółki po czterdziestce : Wiktoria długowłosa blondynka o figurze modelki, agentka gwiazd, rozwódka, matka, a obecnie posiadaczka mega seksownego, młodszego kochanka, doprowadzającego ją do mega orgazmów. Laura zarządza jedną ze stacji TV, ma kochająca pełną rodzinkę i męża zajmującego się domem. Agata, reżyserka programów rozrywkowych, wdowa matka dwójki dorastających dzieci, na co dzień panterka zawodowo i nie tylko pewnego rozchwytywanego gwiazdora TV.
Szczęśliwe uczuciowo, spełnienie zawodowo, dopingujące sobie w szczęściu i wspierające nawzajem w nie szczęściu. I to właśnie w Wigilijny dzień, który początkowo wydaje się być udany, jak zresztą co roku, życie Wiktorii, Laury i Agaty rozsypuje się jak domek z kart : Wiktoria ku swej rozpaczy prawie staje się ofiarą gangstera vel „Tulipana”, Agata traci swojego gwiazdora, który nagle zakłada nową rodzinę, zresztą z jej osobistą i tak oddaną asystentką, a Laura traci pracę, ku niezadowoleniu a raczej mega wkur.....niu swojego (nie pracującego zresztą zawodowo) małżonka.
Niby beznadziejna sytuacja, a jednak każda z nich, dostaje, nie tylko lekcję życia, ale też nadchodzące właściwie znikąd możliwości. Czy dziewczynom uda się poskładać na nowo do Sylwestra ? Czy negatywne rzeczy mogą nagle zmienić się w pozytywne?
Autorki, niby lekko i z humorem, ale też emocjonująco przedstawiły historie tych trzech przebojowych kobiet.

Informacje dodatkowe o I ja ciebie też!:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-10-14
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce I ja ciebie też!

Kup książkę I ja ciebie też!

Kiedy tankował paliwo, jego wzrok przyciągnął niecodzienny jak na wigilijny wieczór widok...(...) W sklepie przy stoliku kawowym siedziały, obejmując się, trzy babki... Odpicowane w najlepsze ciuchy, takie ryczące czterdziestki. Od razu było widać, że są nawalone.

Nie ma w życiu limitu szczęścia u nieszczęścia.

A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska0
Okładka ksiązki - A miał być happy end

Energiczna i szalona Dominika z powieści A miało być tak pięknie! i Abonent czasowo niedostępny znowu w formie! W życiu Miki, odnoszącej sukcesy producentki...

A życie toczy się dalej
Katarzyna Kalicińska0
Okładka ksiązki - A życie toczy się dalej

Czy jest gotowa zacząć od nowa jeszcze jeden raz? Dominika wreszcie czuje się naprawdę spełniona. Zaręczyny z Jeremim sprawiły, że na dobre uwierzyła...