I znowu zaświeci słońce

Nadszedł taki okres w moim bookstargamowym życiu, że coraz częściej sięgam po książki obyczajowe. Tak więc gdy odebrałam wiadomość z propozycją zrecenzowania książki "I znowu zaświeci słońce" autorstwa Pani Agaty Sawickiej nie zastanawiałam się nawet przez moment. Jednym z głównych powodów była oczywiście okładka 😂 ale powiedzcie sami, czyż nie jest piękna?♥️

Oliwia właśnie ukończyła studia i przygotowuje się do swojego ślubu. Dziewczyna jednak nie potrafi się z tego cieszyć, zastanawia się czy uczucie jakim darzy narzeczonego to prawdziwa miłość.
Pod wpływem impulsu rzuca wszystko i wyjeżdża do Zamościa chcąc dowiedzieć się, co stało się z jej babką. Rozalia Siemiaszkówna, utalentowana pisarka, zaginęła przed laty w niewyjaśnionych okolicznościach. Oliwia pomału dociera do poznania prawdy o swojej krewnej.
Jednak to nie koniec niespodzianek. Los stawia na jej drodze Szymona, mężczyznę, który skrywa wiele tajemnic. Z każdym spędzanym razem dniem, oboje coraz bardziej zbliżają się do siebie.
Czy połączy ich uczucie ?
Czy podejmą właściwe decyzje i odnajdą spokój?

Kolejna cudowna opowieść obyczajowa z nutką romansu i wojną w tle. Chyba mam ostatnio szczęście do takich ksiażek. Powieść Agaty Sawickiej napisana jest z pasją i niezwykłą wrażliwością. Fabuła toczy się dwutorowo, dzięki temu możemy również lepiej poznać losy babci Oliwii. I za to przede wszystkim dziękuję autorce, że w swojej książce zamieściła kawałek historii. Czytając, poznajemy losy dwóch kobiet, które marzą o prawdziwej miłości, obie pragną być kochane.
"I znowu zaświeci słońce" to książka przepełniona całą gamą różnorodnych emocji. Lekki i przyjemny styl autorki bardzo przypadł mi do gustu, przez co książkę przeczytałam błyskawicznie. Kolejnym plusem są przepięknie obrane w słowa opisy przyrody i miejscowości. Oczywiście należą się również brawa za okładkę, która zrobiła na mnie przeogromne wrażenie 😍
Historia Oliwii i jej babci, Rozalii z pewnością na długo pozostanie mi w pamięci.
Polecam z całego serca, koło tej książki nie można przejść obojętnie.

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji ♥️

Informacje dodatkowe o I znowu zaświeci słońce:

Wydawnictwo: DRAGON
Data wydania: 2021-09-15
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce I znowu zaświeci słońce

Kup książkę I znowu zaświeci słońce

Zapisane w sercu
Agata Sawicka0
Okładka ksiązki - Zapisane w sercu

Ela zawsze lubiła słuchać opowieści swojego dziadka o Wołyniu. Po jego śmierci postanawia wyruszyć w podróż do Łucka, by odwiedzić ziemię, z której pochodził...

Niebo po burzy. Dwór w Zaleszycach t. 3
Agata Sawicka0
Okładka ksiązki - Niebo po burzy. Dwór w Zaleszycach t. 3

Po magicznym lecie w Zaleszycach Julianna wraca do domu bogatsza o nowe doświadczenia, przyjaźnie i miłość. Choć szara codzienność daje się jej we znaki...