Idealna terapeutka

📍Recenzja przedpremierowa📍

Kristina Moss ma idealne życie, dom, pracę oraz stabilne i szczęśliwe życie u boku męża polityka.
Perfekcyjna terapeutka dzięki swojemu opanowaniu i chłodnemu profesjonalizmowi dotarła na szczyt i pomaga swoim pacjentom rozwiązywać ich życiowe problemy.
Ostatnio myśli Kristiny uciekają w stronę Leah Iverson, szwedzkiej powieściopisarki, która na ostatniej sesji terapeutycznej proponuje swojej terapeutce, aby ta przyjechała do niej do domku w górach.  Po czym znika bez śladu. Zaniepokojona Kristina niechętnie  rusza śladem swojej pacjentki w obawie, że kobieta może być w niebezpieczeństwie.
Na miejscu okazuje się,  że domek Leah znajduje się na totalnym odludziu. Kristina znajduje niedokończony rękopis autorki. Zagłębiając się w lekturze powracają demony z przeszłości terapeutki.
Okazuje się,  że pisarka odkryła mroczny i przerażający sekret Kristiny sprzed 20 lat.
Dlaczego Leah pojawiła się w życiu terapeutki?
Jaką tajemnicę ukrywa Kristina?
Tego Wam nie zdradzę.  Dowiecie się tego czytając tę książkę.

Wow! Co za niesamowity thriller psychologiczny! Znakomita i wciągająca  fabuła. Fenomenalnie wykreowani psychologicznie bohaterowie.
Autorka potrafi trzymać w napięciu. Powoli wprowadza czytelnika w zawiłą i mroczną tajemnicę. Do samego końca trzyma w niepewności i nie wiadomo co jeszcze wydarzy się.  Okazuje się,  że nic nie jest takie jak wydawało się na początku. Idealna terapeutka ma mroczną tajemnicę, którą ukrywała przed  bliskimi. Jednak ogarnięta obsesją Leah coś wie i postanawia zastawić pułapkę na Kristinę. Wychodzi też na jaw, że mąż terapeutki nie jest taki idealny.
Wszystkie tajemnice, które wychodzą na wierzch przerażają i szokują.
Podoba mi się styl autorki.  Stworzyła genialny thriller psychologiczny.  Nie mogłam  oderwać się od tej książki  nawet na chwilę.  Podczas czytania odczuwałam strach,  niepewność  i niepokój.
Takiego zakończenia nie spodziewałam się. Wbiło mnie w fotel.
Jestem zachwycona tą historią.
Czekam na kolejne książki tej autorki.
Rewelacja!
Czeka Was niebezpieczna jazda z Alex Dahl!
Polecam z całego serca.

Informacje dodatkowe o Idealna terapeutka:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-04-13
ISBN: 9788381958950
Tytuł oryginału: Cabin Fever
Dodał/a opinię: brunettebooks

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Idealna terapeutka

Kup książkę Idealna terapeutka

Jako jej terapeutka, znasz jej najmroczniejsze sekrety. Ale dlaczego ona zna twoje?

Obcy chłopiec
Alex Dahl0
Okładka ksiązki - Obcy chłopiec

DO CZEGO SIĘ POSUNIESZ, BY ZACHOWAĆ TO, CO POSIADASZ? Cecilia Wilborg ma wszystko - kochającego męża, dwie piękne córeczki i wspaniały dom w bogatej...

Girl friends
Alex Dahl 0
Okładka ksiązki - Girl friends

Rules for the girls’ trip: 1) No kids 2) Out-of-office on 3) Keep the drinks flowing 4) DON’T TELL ANYONE WHAT WE’VE DONE When Charlotte...