Igrając z ogniem

🔥ℝ𝕖𝕔𝕖𝕟𝕫𝕛𝕒🔥

Są książki, po których żałuję spędzenia czasu na czytanie średniaków. Coś niby mi się podoba, niby było spoko, ale potem przychodzi taka L.J.Shen i pokazuje, jak to się robi. 😊
Za każdym razem czymś mnie zaskoczy i wzruszy, a "Igrając z ogniem" dołączy do moich ulubieńców tej autorki.💛

Jest to historia dwójki młodych ludzi, na pozór bardzo od siebie różnych.
No właśnie, pozory - to coś, co każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu tworzy. Całe życie udajemy, jeśli nie przed wszystkimi, to przed jakąś grupą osób. Grace i West są w tym mistrzami...
On trzyma się z najpopularniejszymi i najbogatszymi dzieciakami ze szkoły, chociaż sam chwyta się nawet nielegalnych zajęć, aby wysyłać pieniądze rodzicom.
Ona po prostu udaje, że jej nie ma. Chowa się pod bluzą z długim rękawem i czapką z daszkiem, mimo że kiedyś była najpopularniejszą dziewczyną w mieście.
Najbardziej boi się tego, że zostanie zauważona. Na jej (nie)szczęście stanie się to pewnego upalnego dnia, kiedy West St. Clair zatrudni się w jej foodtrucku i będzie powoli przekraczał jej granice i wyciągał ją ze swojej strefy komfortu.

Pokażą sobie nawzajem, jak piękne mogą być blizny, które oboje noszą, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.🥺
Oboje będą się mocno bronić przed jakimikolwiek pozytywnymi uczuciami, nie wierząc, że może jeszcze w życiu spotkać ich coś dobrego. To bardzo smutne patrząc, w jakim są wieku. Ale to nie liczba przeżytych lat świadczy o naszych przejściach oraz dojrzałości, a Grace i West zdecydowanie wyczerpali ilość bólu, jaka powinna padać na jednego człowieka.
A wiecie, co to znaczy? Że teraz może być już tylko lepiej!😊
I to "lepiej" też w książce będzie!
Nie myślcie sobie, że to tylko jakieś smuty (nie mylić ze SMUTami😉), bo zdecydowanie przynosi ona też dużo uśmiechu! Zresztą, kto zna twórczość autorki, wie bardzo dobrze, jak potrafi ona łączyć megatrudne wątki z tymi wzruszającymi i zabawnymi.
Dałabym może 10/10, gdyby nie zbyt, jak na mój gust, pompatyczne zakończenie, które też wpisało się niepowtarzalny styl L.J. Shen. 😊
Zostaje więc 9/10 i serdecznie namawiam do przeczytania tej pięknej jednotomówki! 🥰

Informacje dodatkowe o Igrając z ogniem:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2022-07-13
Tytuł oryginału: Playing with Fire
Dodał/a opinię: lettoaletto

Tagi: Proza erotyczna

Zobacz opinie o książce Igrając z ogniem

Kup książkę Igrając z ogniem

Pretty Reckless
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Pretty Reckless

Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych...

Thorne Princess
L.J. Shen0
Okładka ksiązki - Thorne Princess

Wciągająca powieść o hollywoodzkiej księżniczce, która chce zrujnować sobie życie... i mrukliwym ochroniarzu, który ją ratuje. Wpakowałam się w kłopoty...