Irytujący Pan Hunter

📚"Cholerne. Irytujące. Zasady Pana Huntera.
Masz być grzeczna i słuchać! Masz być niegrzeczna i drapać!
Szlag by cię trafił, panie Hunter"

Znacie książki Lilki i Natalii? Autorki słynnej mafijnej serii "Góralka i mafiozo" oraz bardzo dobrej książki "Ten zły"? Jeżeli nie, to polecam nadrobić zaległości 💜💜
Dziś mam dla Was perełkę!
Książkę, którą stworzył duet, dwóch wyśmienitych polskich autorek. Dziewczyny! Musicie napisać razem coś jeszcze💜 Ale wracamy do naszego Pana Huntera...🤤

Właściciel pałacyku w Żerardówce chce się go pozbyć. Wystawia ogłoszenie o sprzedaży, które zainteresowało trzech kupców:Adama Huntera, Catherine Vaillant oraz Jarosława Kuźniaka. Każde z nich sądzi, że jest jednym zainteresowanym. Do czasu...Adam jest właścicielem słynnej sieci hoteli B&B w Londynie. Catherine to francuska restauratorka z polskimi korzeniami. Jarosław to polski przedsiębiorca. Walka o pałacyk jest zaciekła, więc Adam i Catherine łączą swoje siły. Zostają wspólnikami. Ta decyzja pociągnie za sobą konsekwencję... Czy Kuźniak tak łatwo odpuści? Do czego posunie się mężczyzna? Czy współwłaściciele jakoś się dogadają?

Dziewczyny! Ta książka to sztosik!
Jestem zauroczona jej zawartością i szczerze? To będzie jeden z lepszych romansów hate-love, przeczytanych w tym roku.
To jedna z tych książek, podczas których zastanawiasz się, czy przeczytać ją na raz, czy delektować się i pochłaniać ją partiami.
Wiecie, na rynku pojawia się teraz tak dużo pozycji, że ciężko jest się czymś wyróżnić. Zapewniam Was, że ta powieść jest inna, "świeża" i nieschematyczna. Można by ją podciągnąć pod romans biurowy z wątkiem hate-love, jednakże nie ma tu takiej relacji szef-podwładna, a akcja nie dzieje się w biurowcu. Jednakże czytając ją, zauważam pewne elementy, które wpasowują się do tego gatunku. Oczywiście jestem tym zachwycona, bo jak wiecie, kocham romanse biurowe, a gdy są połączenie z relacją hate-love, to miód dla moich oczu.💜Dziewczyny dałyście czadu! Jestem przekonana, że ta pozycja skradnie serca wielu czytelnikom.
Jest bardzo zabawna. Ileż ja razy się uśmiałam. Naprawdę nie dam rady tego policzyć. Ostrzegam przed czytaniem jej nocą. 🤭 Mój mąż został obudzony kilka razy, bo nie mogłam się powstrzymać przed wybuchami śmiechu.
Stworzyłyście opowieść, przez którą się płynie i ciężko jest odłożyć. Była przemyślana i dopracowana w każdym szczególe. Ja zatraciłam się w tej historii i tak jak Adam i Catherine, nie chciałam opuszczać Żerardówki. Idealnie oddany klimat polskich pałacyków, polskiej zaciętości i nieustępliwości. Miałam wrażenie, że jestem razem z bohaterami i wspieram ich w remoncie. Brawa dla autorek za kreację bohaterów. Chociaż większości nie dało się nie lubić, to była tu taka postać, która trzykrotnie doprowadziła mnie do szybszego bicia serca. I nie mam tu na myśli, pozytywnego bicia. Ba! Wręcz odwrotnie. Kuźniak to cham, prostak, "knur", który okazał się bezwzględną, odstraszającą postacią. Cieszę się, że pałacyk nie trafił w jego ręce. Ale on nie odpuścił tak łatwo i bardzo uprzykrzył życie bohaterów. Po więcej odsyłam do książki. Zapewniam, że warto, bo autorki wzbogaciły treść o wątek sensacyjny, pełen niezwykłych wydarzeń i nagłych zwrotów akcji. Uf... Było gorąco 💔Dziewczyny z precyzją kreowały głównych bohaterów. Ona niezwykle charakterna, piękna, temperamentna, pewna siebie, pyskata kobieta, z darem kulinarnym. On to arogancki, dobrze zorganizowany, rozsądny hotelarz, który uparcie trzymał się swoich zasad. Ta dwójka dogaduje się bez słów i to dosłownie.🤭 Dwa silne charakterki, które muszą się dogadać i zacząć ze sobą współpracować. Pożądanie rosło w zastraszającym tempie, a ja nie mogłam się doczekać, kiedy dadzą upuść swojej żądzy, co z pozoru wcale nie okazało się takie proste. 🤭 Ach, Ci przyjaciele 😂😜. Nie mam się do czego przyczepić, bo w tej książce podobało mi się wszystko. Nie wspomnę o cudownej okładce, która od razu wpadła mi w oko. Jest śliczna, prawda?
Natalio, napisałaś, że ta książka "została napisana poniekąd przypadkiem". Nawet nie wiesz, jak bardzo cieszę się, że przytrafiły się wam "te" przypadki. Ktoś czuwał! 🥰 Ps. Lilka, ja też odnalazłam bratnią duszę na BookToku, więc wierze w to, co napisałaś.
Kochani, dla mnie to pozycja #mustread, dla osób które kochają watek hate-love. Jest już na Legimi, wiec dodajcie ją sobie na półeczkę. Świetna zabawa gwarantowana.🥰 Gorąco polecam 💜💜💜

Informacje dodatkowe o Irytujący Pan Hunter:

Wydawnictwo: NieZwykłe