Jak zawsze w grudniu

Macie swoje ulubione wydawnictwo? Ja bardzo polubiłam słowne. Jak na razie trafiam na książki, które bardzo przypadły mi do gustu. Aby tak dalej!

Josie nie lubi grudnia, a w szczególności nieznośni świąt Bożego Narodzenia… Właśnie w tym czasie, dwadzieścia lat temu straciła rodziców… Od tamtej pory unika spotkań z dziadkami i całego przedświątecznego zamieszania. Najchętniej w te dni otuliłaby się w koc i nie wychodziła z domu. Max natomiast nie ma nic do świąt. Niestety jego rodzina przebywa na drugim kontynencie, w Nowym Jorku, a samolot został odwołany. Tegoroczną wigilię miał spędzić samotnie w hotelowym pokoju w Londynie. Przez zrządzenie losy, ta dwójka wpada na siebie w przedświątecznych dniach. Rodzi się między nimi uczucie… Jednak po paru dniach intensywnej znajomości, Max wyjeżdża z Londynu i zostawia Josie… Czy Max tylko zabawił się dziewczyną? Czy Josie jeszcze spotka chłopaka w którym zdążyła się zakochać?

JAK ZAWSZE W GRUDNIU to piękna, wzruszająca opowieść o miłości, delikatnie okraszona duchem świąt. Czytając tą historię zatopicie się w niej, a w waszym sercu zrobić się cieplej. Autorka stworzyła wspaniałych bohaterów, którzy bardzo szybko mnie urzekli i z niecierpliwością przewracałam strony, aby się dowiedzieć jak ta powieść się skończy. Podziwiałam Josie za jej siłę, i współczułam straty jakiej doznała, ale mimo to nie straciła pogodnego ducha. Max również wzbudził we mnie ogromną sympatię. Autorka opowiedziała  urokliwą historia, która otuli was niczym ciepły koc i wzbudzi szereg emocji.

Informacje dodatkowe o Jak zawsze w grudniu:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2021-10-27
Tytuł oryginału: Always, in December
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Jak zawsze w grudniu

Kup książkę Jak zawsze w grudniu

Forget Me Not
Julie Soto