Jego przesyłka

Recenzja „Jego Przesyłka”
Jego przesyłka opowiada o Lilith, indywidualistce która posiadając niewielu przyjaciół trzyma się od innych ludzi z daleka. Zmienia się to kiedy naprzeciwko jej mieszkania wprowadza się „Pan Idealny”. Dziewczyna pewnego dnia przez pomyłkę odbiera jego paczkę, a chwilę potem dowiaduje się że jej przesyłka trafiła do sąsiada.
„Spodziewałam się, że w środku znajdę swojego towarzysza na wieczór, długiego na osiemnaście centymetrów i o średnicy pięciu, ale zamiast tego zobaczyłam nudną brązową kopertę.”
Książka powstała w 2019r i została napisana przez Penelope Bloom. Autorka by stać się pisarką porzuciła etat nauczycielki. Chciała udowodnić córkom że niema rzeczy niemożliwych. Dzięki poświeceniu książkom odnalazła własny styl jak również wielkie uznanie czytelników, które zapewniło jej miejsce na liście bestsellerów USA Today oraz w pierwszej dziesiątce najlepiej się sprzedających autorów Amanzona. Zasłynęła z cyklu „Owoce pożądania”, „Jego Przesyłka” to czwarta powieść z tej serii.
Lilith to młoda kobieta, żyjąca w dość indywidualny sposób. Jak sama mówi wbrew pozorom lubi ludzi, np. lubi patrzeć jak ludzie którzy na to zasługują dostają nauczkę przez np. drobne przykrości. Dziewczyna jest przekonana że gdyby miała wybierać wolała by uratować życie kotu niż człowiekowi. Sama nie tylko posiada kota, ale wręcz lubi się do nich porównywać. Tak jak one chodzi własnymi drogami, a z ludźmi woli nie mieć styczności chyba że sama tego chce. Jej spokojne, ułożone życie zmienia się gdy w skrzynce znajduje paczkę która nie należy do niej, co gorsza jej własność dostaje jej przystojny sąsiad.
Lilith nie przepada za towarzystwem, do jej kręgu znajomych należą jedynie nie liczni. Jej samej to nie przeszkadza, nie śpieszy się do poznania innych ludzi. Niestety kiedy przesyłki zostają podmienione, dziewczyna dowiaduję się o sąsiedzie brudnej prawdy. Zmuszona oddać mu paczkę nawiązuje z nim kontakt a ich losy zaczynają się zaplatać coraz bardziej. Jaki sekret ukrywa sąsiad? Kim jest i co zmieni w życiu dziewczyny?
Jest to kolejna powieść Penelope Bloom którą bardzo polubiłam. Tak jak i „Jego babeczka” książka wciąga czytelnika i serwuje mu dobry humor. Spokojnie można tą książkę czytać wieczorem po pracy dla rozluźnienia i relaksu.

Informacje dodatkowe o Jego przesyłka :

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-02-12
ISBN: 978-83-8125-848-7
Tytuł oryginału: His package
Tłumaczenie: Robert Waliś
Dodał/a opinię: Colibri

Tagi: obyczajowe romanse

Zobacz opinie o książce Jego przesyłka

Kup książkę Jego przesyłka

Jego babeczka
Penelope Bloom0
Okładka ksiązki - Jego babeczka

Urocza komedia romantyczna doprawiona odrobiną pieprzu! Emily jest artystką, a jak wiadomo, rzadko kiedy idzie za tym pełny portfel. Nie narzeka –...

Jej ogródek
Penelope Bloom0
Okładka ksiązki - Jej ogródek

Harry Barnidge. Spotkałam go pierwszego dnia mojego nowego życia. Nie udało mi się spełnić największego marzenia – zostać artystką – żaden...