Jej bohater

Po raz pierwszy dane mi było zetknięcie się z genialnym piórem autorki. Po lekturze tej książki mogę stwierdzić, że odpowiada mi przystępny i prosty styl Kasi Rzepeckiej. Spodobała mi się ta historia, która pozwala wyciszyć się, odprężyć i zapomnieć o trudach codziennego dnia.

Na łamach powieści poznajemy Hannę i Eryka, którzy poturbowani przez los, dotkliwie zranieni przez ukochane osoby, chcą zaznać spokoju i dlatego zmieniają swoje życie.
Dziewczyna wyjeżdża z Gdańska do górskiej miejscowości, w której znajduje się dom po jej babci. Niestety budynek nadaje się do remontu i budzi lęk w wielu mieszkańcach. Tylko Eryk zgadza się pomóc w renowacji, jednak chociaż przystojny mężczyzna to prawdziwie złota rączka, to dla kobiet jest opryskliwy, złośliwy i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Jego całym światem jest niespełna czteroletni syn, którego samotnie wychowuje.

Czy relacja tej dwójki zmieni się z czasem, a może ich utarczki słowne nie pozwolą na poprawne stosunki międzyludzkie? W jakich okolicznościach ta para już się ze sobą zetknęła? Czy Hanna polubi góry a one ją? Czy Eryk przezwycięży swoje demony i otworzy swe serce dla kobiety, która tak bardzo przypomina mu byłą żonę?

Uważam, że jest to świetna książka, która oprócz ciekawej fabuły, rozbawia do łez, jest zagadkowa i zawiera pewne przesłanie.

Moi zdaniem autorka ukazuje tu, iż los nie zawsze jest złośliwy i pomimo przeżytych przykrości, nie należy się poddawać, tylko trzeba dać sobie szansę na ułożenie życia na nowo. Trzeba ryzykować i walczyć o jutro, bo losowi często trzeba dopomóc.

Pani Katarzyna fajnie wykreowała postaci, które mają silne charaktery, są pewni siebie i mają ostre jak brzytwa języki. Dialogi są tak pasjonujące, że czytając je uśmiech nie schodzi nam z twarzy.

Wrażeń oraz emocji tu wam nie zabraknie i będziecie zachwyceni przeczytaną treścią. Nuda z tą lekturą nikomu nie zagraża, przez którą się wręcz płynie w ekspresowym tempie. Wyczekuję kolejnego tomu, gdyż jestem ciekawa dalszej części tej historii. To bardzo lekka, wciągająca i przyjemna opowieść dla pasjonatów książek z wątkiem romantycznym. Czy polecam? Tak, przeczytajcie koniecznie!

Informacje dodatkowe o Jej bohater:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-02-09
ISBN: 9788328720404
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Romans współczesny bóg

Zobacz opinie o książce Jej bohater

Kup książkę Jej bohater

Wredny szef
Katarzyna Rzepecka0
Okładka ksiązki - Wredny szef

Nowa książka autorki, która swoją debiutancką powieść Uwieść ochroniarza wydała pod pseudonimem Katarzyna Kubera.Karolina Kot pilnie musi zmienić...

Zakochana w przyjacielu
Katarzyna Rzepecka 0
Okładka ksiązki - Zakochana w przyjacielu

Fenomenalna historia autorki „Wrednego szefa”!Ustalili granicę, której nie mogą przekroczyć.Przeszłość Kamili jest owiana mgłą tajemnicy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;