Jej ogródek

Tom 6 cyklu Objects of Attraction
Recenzja „Jej ogródek”
Nell miała marzenie, gdy te się nie spełniło postanowiła strzyc krzaki w domach bogaczy. Już pierwszego dnia poznaje Harrego, właściciela rezydencji. Znajomość z chłopakiem daje Nell nie tylko nowe możliwości ale tez niespodziewane uczucie.
„-Na pewno już kiedyś pani to robiła?
- Tak – wykrztusiłam przez zaciśniętą krtań. – Może pan wierzyć, że przycinałam już niejeden krzaczek,”
„Jej ogródek” to szósty tom z serii „Owoce pożądania”. Powieść została napisana w 2020r przez Penelope Bloom. Autorka by stać się pisarką porzuciła etat nauczycielki. Chciała udowodnić córkom że niema rzeczy niemożliwych. Dzięki poświeceniu książkom odnalazła własny styl jak również wielkie uznanie czytelników, które zapewniło jej miejsce na liście bestsellerów USA Today oraz w pierwszej dziesiątce najlepiej się sprzedających autorów Amanzona. Zasłynęła z cyklu „Owoce pożądania”, „Jej ogródek” to szósty i tom serii.
Nell od zawsze chciała być rzeźbiarką, niestety każdy nauczyciel odradzał jej ten pomysł. Dziewczynie nigdy nic nie wychodziło i nawet próba rozjaśnienia własnych włosów skończyła się tragicznie. Nell się nie poddała i postanawia pracować jako ogrodniczka, a dokładniej strzyc krzaczki w rezydencjach bogaczy. Już pierwszego dnia poznała właściciela domu. Harry jest samotnym nie szukającym partnerki, młodym, bogatym i przystojnym agentem literackim. Podszedł do Nell aby powiedzieć jej jak ma przystrzyc krzaki na wielką imprezę którą organizuje. Dziewczyna stara się jak może ale przez swoje roztrzepanie z jej krzaczków powstaje kształt który nie każdy chciał by pokazać na przyjęciu. Chłopak postanawia jednak zaprezentować jej dzieło, a gdy na imprezie pojawia się znany krytyk sztuki, okazuje się że Nell jest całkiem niezłą artystką a Harry postanawia pomóc jej w jej karierze.
„Jej ogródek” nie jest pierwszą książką z serii „Owoce pożądania” po którą sięgnęłam, autorka ponownie zachwyca czytelników stylem i poczuciem humoru. Brakował mi jednak czegoś w tej książce, co było w innych… może to tylko moje odczucie ale czuje jakieś małe niedopowiedzenie, jak by czegoś mi tam jeszcze brakowało. Jest to jednak tak drobny szczegół, że nie ujmuje nic książce. Powieść jest cudowna i relaksująca.

Informacje dodatkowe o Jej ogródek:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-09-30
Tytuł oryginału: Her Bush
Tłumaczenie: Robert Waliś
Dodał/a opinię: Colibri

Zobacz opinie o książce Jej ogródek

Kup książkę Jej ogródek

Jej Wisienki
Penelope Bloom0
Okładka ksiązki - Jej Wisienki

Jak poznałem Hailey? Cóż, dżentelmen nigdy się nie przechwala…Na szczęście ja nie jestem dżentelmenem. Najpierw zapłaciłem za jej wisienki...

Jego babeczka
Penelope Bloom0
Okładka ksiązki - Jego babeczka

Urocza komedia romantyczna doprawiona odrobiną pieprzu! Emily jest artystką, a jak wiadomo, rzadko kiedy idzie za tym pełny portfel. Nie narzeka –...