Jesteś moja

Dzięki tej pozycji miałam możliwość poznać kolejną autorkę i jej świetny, przystępny styl pisania. Muszę przyznać, że z zaciekawieniem pochłaniałam intrygującą fabułę książki, która obfitowała w zaskakujące zwroty oraz dynamiczną akcję.

W tej zawiłej historii poznajemy Aurorę, która pokłóciła się ze swoim chłopakiem Connorem, który po kilku latach ich związku zdradził ją, czym przysporzył jej cierpienia i stał się przyczyną wielu problemów. Po jednej z awantur, dziewczyna wybiega wściekła z domu i jedzie, by w spokoju pozbierać myśli. Chcąc wrócić z powrotem, okazuje się, że jej samochód nie chce zapalić. Z pomocą przychodzi jej tajemniczy mężczyzna, który uruchamia auto. Później Jason jeszcze wiele razy pojawia się tam gdzie i ona, aż dziewczyna ulega jego urokowi. Jednak walczy ona z rodzącym się uczuciem, gdyż jest on chłopakiem jej przyjaciółki.

Kim tak naprawdę jest Harris i czego chce od dziewczyny. Czy jego intencje są na pewno szczere, a może skrywa on w sobie mroczny plan? Kto pojawi się także w życiu Aurory? Czy pogodzi się z Connorem, wybaczy mu jego wyskoki i znów stworzą zgraną parę?

Zachwyciła mnie treść tej lektury, która trzymała mnie w napięciu od początku, aż po samo zakończenie oraz wywołała prawdziwy potop emocji. Powieść jest niezwykle ciekawa, nieprzewidywalna i ma wspaniały, bardzo tajemniczy klimat, który pobudza zmysły oraz wyobraźnię. W głowie przelatywało mi wiele pytań i długo miałam w niej totalny chaos. Na szczęście pani Juszczak dostarczyła mi na wszystkie wyczerpujących odpowiedzi, dzięki czemu jestem usatysfakcjonowana i stwierdzam, iż przyjemnie spędziłam czas z tą pozycją.

Cudownie wykreowane postacie są bardzo realne i przekonywujące. Charakteryzują ich mocne osobowości pełne wad jak i zalet, ze słabościami oraz problemami, które dosięgnąć mogą każdego normalnego człowieka. Polubiłam główną bohaterkę, wczułam się w jej rozterki i przeżycia, oraz obserwowałam rozwijającą się sytuację z jej perspektywy. Dzięki trafnym opisom bez problemu wyczuwało się napięcie i iskrzenie między Aurorą oraz Jasonem. Coś bezapelacyjnie przyciągało ich do siebie i oplatało niewidzialną nicią.

Szkoda tylko, że chłopak zaślepiony pragnieniem zemsty wciągał dziewczynę w swe intrygi i nie dostrzegał, że łączy go z nią coś wyjątkowego. Czy Harris opamięta się, zmieni się i da szansę uczuciu? Tego dowiecie się dopiero w finalnych kartach książki. Zapewniam, że będziecie zaskoczeni, ale czy zadowoleni to już sami stwierdzicie.

Dla mnie ta powieść była powiewem świeżości i odskocznią od codzienności. Wspaniale było poznawać tę historię otuloną duszną aurą tajemniczości, z wieloma problemami i żądzą zemsty, która stała się sensem życia.

Kochani, dajcie się porwać tej lekturze i nie zwlekajcie. Uważam, że przypadnie wam ona do gustu i nie będziecie się nudzić ani przez chwilę. Polecam z całego serca!

Informacje dodatkowe o Jesteś moja:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2022-05-04
Tytuł oryginału: Jesteś moja
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Jesteś moja

Kup książkę Jesteś moja

Słodka obsesja
Inga Juszczak0
Okładka ksiązki - Słodka obsesja

Czasem wystarczy impuls by uciec od miejsca, wspomnień i ludzi. Czasem los, tragiczne wydarzenia powodują, że musimy tam wrócić. Mija 5 długich lat podczas...

Baby, I only see you
Inga Juszczak0
Okładka ksiązki - Baby, I only see you

Inga Juszczak w nowej odsłonie New Adult. Na drodze Mackenzie staje Caleb i wtedy wszystko wywraca się do góry nogami. Ten chłopak to ucieleśnienie najgorszych...