Klub pani M.

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

„Pragnęłam go każdą komórką mojego ciała. Bywały dni, że czułam wręcz palący ból w piersi i w brzuchu na samą myśl o nim. Mój organizm błagał o niego, wolał,chciało mi się wyć.”

Jeśli myśleliście, że z końcem tomu 1 pt „Klub Pana G.”, życie Mileny zmieni się w pasmo żądzy i wyuzdanych cielesnych uciech to grubo się mylicie.
Rozwód, choroba mamy, brak zleceń w wydawnictwach i topniejące oszczędności,
a w tym wszystkim, niewysłowiony ból i kłująca tęsknota za dupkiem, który rozkochał, pokazał raj na ziemi, a potem bezczelnie oszukał, a raczej oszukiwał od samiutkiego początku…

Kobieta od roku, tęskni, cierpi, ale twardo się trzyma i ignoruje, wszelkie próby skontaktowania się z nią Gabriela.

Wszystko zmienia się nagle, gdy mąż jej przyjaciółki Agaty, dziedziczy po dalekiej ciotce niesamowity i bogato wykończony, pełen antyków apartament, prawdopodobnie skrywający wiele pikantnych i podniecających tajemnic.

Milena z bezrobotnej redaktorki książek, w krótkim czasie staje się managerem bardzo luksusowego, dostępnego tylko dla wybrańców tajemniczego i wyuzdanego Klubu Pani M, gdzie niebywała przyjemność i rokosz cielesna, jest stawiana ponad wszystko, a dostępne w nim „programy uciech”, oraz gorące grupowe imprezy, mogą spełnić, każdą nawet najbardziej skrywaną i wyuzdaną fantazję erotyczną, wszystko przygotowane niesamowicie bogato i luksusowo.

W tym samym czasie, Milena dostaje propozycję zredagowania historycznej książki, autora kryjącego się pod pseudonimem, i gdyby nie fakt, że główna bohaterka, cholernie jej kogoś przypomina, pewnie odrzuciłaby tę ofertę pracy, nie mniej jednak, chęć dowiedzenie się czegoś więcej o zagadkowym autorze książki, nota bene, kontaktującym się z nią, wyłącznie drogą mailową, sprawia, że Milena zgadza się zająć się tą, wzbudzającą w niej dziwny niepokój, pozycją literacką…

Jak Klub Pani M, wpłynie na życie Mileny i jej przyjaciół?
Kim jest tajemniczy autor powieści?
Czy jeszcze kiedyś dane jej będzie, poczuć ten ogień, który wskrzesił w niej Gabriel?

I w końcu czy będzie jej dane poczuć go w sobie?
A może ktoś inny jest w stanie wymazać wspomnienie o nim?
A przede wszystkim : czy Wy też chciałybyście odwiedzić Klub Pani M, gdzie stanowczo, żądzą i królują kobiety, ich przyjemności i rozkosze?

Jeśli o tym i o wielu podniecających momentach, macie ochotę przeczytać, to koniecznie, ale to koniecznie, sięgnijcie po książkę „Klub Pani M.”

Och jaka to jest gorąca książka, jeśli „Klub Pana G” rozpalił Was do czerwoności, to przy lekturze „Klubu Pani M”, będziecie wręcz płonąć.

Oprócz wielu pikantnych i wyuzdanych momentów, opisanych i zobrazowanych tak, że, przebija swoją obrazowością, niejeden film XXX, mamy też wiele przemyśleń i obaw, a także konsekwencji - nudy w małżeństwie, braku zainteresowania, jakie w końcu prowadzą do otwartych związków, które nigdy nie prowadzą do niczego dobrego, jeśli na prawdę się kocha.

Bogactwo, luksus, niesamowite wnętrza i stylizacje, to coś co sprawia, że książka jest „dopełniona” pod każdym względem.

Reasumując gorąco, ale to gorąco polecam wszystkim niegrzecznym czytelniczkom, a jeśli chodzi o miłośniczki erotyków, to zarówno „Klub Pani M” jak też „Klub Pana G.”, to pozycje wręcz obowiązkowa.

Przepięknie dziękuję wydawnictwu i autorce za możliwość przedpremierowego przeczytania i zrecenzowania tej jakże gorącej i pikantnej książki !!!

I jeszcze koniecznie sięgnijcie po pikantne antologie „Gorąca gwiazdka”, oraz „Gorące sekrety”, w których znajdziecie bardzo w tym Hot temacie, opowiadania autorki :-)

Informacje dodatkowe o Klub pani M.:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-10-13
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Klub pani M.

Kup książkę Klub pani M.

Tu w każdy weekend odbywają się imprezy, podczas których kobiety mogą spełnić swoje najdziksze fantazje. Bo o to właśnie chodzi w Klubie Pani M. Chciałam, żeby to miejsce, w którym kobiety stawiają warunki. Stworzone dla pań.

Pragnęłam go każdą komórką mojego ciała. Bywały dni, że czułam wręcz palący ból w piersi i w brzuchu na samą myśl o nim. Mój organizm błagał o niego, wolał, chciało mi się wyć.

Połamane serca
Maya Frost0
Okładka ksiązki - Połamane serca

Emi ma idealny i bardzo dokładny plan na życie. Wyjść za mąż za swojego długoletniego chłopaka, założyć z nim prywatną klinikę, a potem urodzić dwójkę...

Klub pana G
Maya Frost0
Okładka ksiązki - Klub pana G

Milena jest znudzoną, zmęczoną i nieco zaniedbaną mężatką. Nie potrafi nic zmienić w swoim życiu, więc zmiana przychodzi do niej. Gabriel zaprasza ją do...