Knox

Knox i Caroline mieli swoją przeszłość. Ich drogi lata temu się przecięły ale niestety wszystko przepadło. Teraz po latach dziewczyna potrzebuje pomocy. Knox po informacji od Eli postanawia się podjąć zadania i zabiera ją do klubu motocyklowego. Wkrótce klub zostaje napadnięty a Caroline staje do walki ramię w ramię z mężczyznami. Rani jednego z napastników. Traf chciał, że to mężczyzna, który w przeszłości przyczynił się do ogromnej traumy głównej bohaterki. Przeszła przez piekło a teraz musi się z nim zmierzyć. Tylko tym razem ma wsparcie Knoxa, który mając drugą szansę nie ma zamiaru ponownie popełnić ten sam błąd. Ona będzie jego. Czy to jej się podoba czy nie.
   Kim jest postrzelony mężczyzna? Co takiego wydarzyło się w przeszłości? Czy Knox zdobędzie serce Caroline?

Och, jak ja lubię tych chłopców. Każdy tom pochłaniam w mgnieniu oka. Tak było i tym razem.
    Knox, tak jak jego bracia z poprzednich tomów, był smakowitym kąskiem. Piekielnie seksownym i równie niebezpiecznym. Dla niego klub stanowi rodzinę. Wierny wartościom, braciom i kobiecie. Dla nich jest w stanie oddać życie. Bardzo charyzmatyczna postać.
   Caroline od początku mnie intrygowała. Zadziorna, pyskata, odważna i waleczna. Zaskoczyła mnie walecznością i tym, że podniosła się po doświadczonej traumie. Aż żałuję, że tylko tyle na razie mogłam ją poznać. Chciałabym zobaczyć co będzie z nią dalej. To, jak sobie poradzi z życiem i Knoxem. Dlatego liczę, że kolejnaa część pojawi się jak najszybciej.
   Akcja dynamiczna nie pozwala na nudę. Dostarcza adrenaliny. Serwowana sensacja podkręca dynamikę i powoduje, że entuzjazm stale rośnie. Natomiast sceny uniesień - hot. Bardzo gorące, grzeszne i piękne ze swą pasją i widoczną chemią. A postacie z pierwszego tomu tylko dokładały od siebie cegiełkę, by perfekcyjnie dobudować fabułę. Dopieścić ją pod każdym względem.
  Z przyjemnością kolejny raz dałam się porwać tej pasjonującej serii. Trzy tomy za mną a ja ciągle odczuwam ogromny niedosyt. Tu waleczność i miłość ścierają się z charakterami bohaterów. Jest ostro i lubieżnie a także piekielnie niebezpieczne. Kapka humoru i klimat klubu powodowały, że przepadłam kolejny raz. Moja wyobraźnia dzięki plastycznym opisom szalała i powrót do rzeczywistości po skończonej lekturze był bolesnych upadkiem. Warto się skusić na Knoxa. Ale koniecznie z zachowaniem chronologii. Choć każdy z tomów jest o osobnej parze bohaterów, tak wszystko się w mniejszym bądź większym stopniu przeplatają przez kolejne części. Zachęcam do lektury.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo Muza S.A.

Informacje dodatkowe o Knox:

Kup książkę Knox

Sprawa Rity
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Sprawa Rity

Romans mafijny autorki bestsellerowych ,,Gangsterów" z akcją rozgrywającą się w Polsce! Jakub Wrocki (pseudonim Czarny) z pozoru jest przykładnym obywatelem...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...