Knox

Dla Knoxa Caroline to przeszłość. Ona kiedyś wybrała jego brata, jednak kiedy Knox dowiaduje się, że Caroline potrzebuje pomocy postanawia ją ratować. Nadal coś czuje do Caroline i zabiera ją do Jackson w Tennessee, gdzie mieści się jego klub motocyklowy. Ktoś chce pozbyć się członków klubu, więc Caroline wraz z Knoxem broni siedziby klubu. Rannym napastnikiem okazuje się mężczyzna, o którym Caroline chciała zapomnieć.
Czy poradzą sobie z wrogim klubem motocyklowym?
Czy miłość wygra z nienawiścią?
Zachęcam do lektury to dowiecie się.

Autorka kolejny raz wprowadziła nas w świat motocyklistów i ich potyczek z innym klubem. Znajdziecie tutaj dużo testosteronu, namiętności, romansu, erotyku oraz adrenaliny. Uwielbiam dialogi między bohaterami tej książki.  Nie ma mowy o nudzie. Bohaterowie zapewniają moc wrażeń, emocji oraz ekscesów. Nieoczekiwane zwroty akcji nie pozwalają oderwać się od tej książki.
Lekki styl autorki przyciąga uwagę do tego stopnia, że z ogromną przyjemnością śledzi się losy bohaterów.
Autorka wymyśliła ciekawą historię i pokazała, że niechciana przeszłość powraca w najbardziej niespodziewanym momencie nawet po wielu latach.
Jeśli jesteście fankami niegrzecznych motocyklistów  i gorących erotyków to ta seria totalnie Was zahipnotyzuje i zachwyci.
Uwielbiam czytać książki tej autorki i będę czekała z niecierpliwością na kolejne powieści.
Rewelacja!

Kup książkę Knox

Słodkie pragnienie
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Słodkie pragnienie

Nowa gorąca powieść Anny Wolf! Autorka Serca gangstera powraca z najnowszą powieścią. Susan i Hunter spotykają się po latach w San Diego. W szkole średniej...

Barbarzyńca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Barbarzyńca

Wciągający średniowieczny romans autorstwa Anny Wolf.   Horda Sasów pod dowództwem cieszącego się mroczną sławą Lothara najeżdża Brytanię. Żądni ziemi...