Knox

Trzeci tom serii "Storm Riders MC", w którym poznajemy bliżej Knoxa, który trochę pokazał się już w poprzedniej części oraz Caroline.
Knox to kolejny z członków klubu Storm Riders. Wiedzie życie podobne do jego klubowych braci, jednak w głębi serca nadal ma wizję kobiety z przeszłości, z którą nie widział się od kilku lat. Gdy pojawia się u niego jej kuzynka, która dopadły kłopoty, mężczyzna postanawia odwiedzić swoją dawną miłość - Caroline. Jak się okazało, była to wizyta w idealnym momencie.
Czy Knox ochroni Caroline? Czy kobieta wyjawi mu prawdę o tym co ją spotkało? Jak ułoży się ich życie? Jakie problemy spadną na klub Storm Riders?
Walka o zaufanie, troska, wsparcie. Bolesna prawda, trudna przeszłość, walka o siebie. Rany, ból cierpienie. Ataki, morderstwa, zemsta. Zaufanie, nowy początek. Miłość, bliskość, namiętność. W tej części naprawdę dużo się dzieje. Trzyma w napięciu, szokuje i zaskakuje.
Co do bohaterów, muszę przyznać, że Knox totalnie mnie kupił. Pokazał, że pod skorupą twardziela kryją się naprawdę szczere uczucia. To w jaki sposób walczył o Caroline, bardzo mi się podobało. Dziewczyna z kolei mimo trudnej przeszłości była bardzo silna i waleczna. Jednak cały czas zapierała się, że nie chce uczuć, co chwilami mnie troszkę drażniło. Jednak im dalej brnęłam w ich historię, tym bardziej ją rozumiałam i moje negatywne uczucia mijały. Chemia między nimi aż iskrzyła, a napięcie i pożądanie było wręcz namacalne.
"Knox" to chyba moja ulubiona część tej serii, jednak już czekam na kolejne książki. Jest jeszcze kilku bohaterów, których historie bardzo chętnie bym poznała.
Książka napisana jest lekkim i przyjemnym językiem, dzięki czemu czyta się ją szybko i jest naprawdę wciągająca. Ja jestem bardzo na TAK i każdemu polecam po nią sięgnąć, a najlepiej poznać bohaterów całej serii.
Dziękuję Wydawnictwu Muza za egzemplarz ❤️

Kup książkę Knox

Cole West
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Cole West

Cole West jest przyjacielem Coriny i Parkera, współwłaścicielem kancelarii prawniczej, a jego wujek - Duży John - działa w świecie przestępczym. Pewnego...

Grzeszne strony namiętności
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszne strony namiętności

Sześć gorących historii, które rozgrzeją cię w niejeden zimny wieczór... Przypadkowe spotkanie, niechciane towarzystwo na biwaku czy nawet...