Kobieta w Fioletowej Spódnicy

Przedstawiam Wam zakręcony thriller pt. "Kobieta w Fioletowej Spódnicy" autorstwa Natsuko Imamura.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu @bo.wiem @wydawnictwo.uj

Kobieta w Fioletowej Spódnicy jest biedna, nie ma pracy, codziennie prawie każdego południa siada na ławce w parku i... Ma pewien rytuał. Jaki? Dzieci usiłują wciągnąć ją do zabawy. Kobieta w Fioletowej Spódnicy nie ma pojęcia, że od dawna jest obserwowana przez Kobietę w Żółtym Kardiganie, która wie o niej wszystko - chce się z nią zaprzyjaźnić. Wkrótce Kobieta w Fioletowej Spódnicy rozpoczyna pracę, jako pokojówka w hotelu... Obie wciąż nieświadome o swoim istnieniu spotkają się w pracy. Gdzie Kobieta w Fioletowej Spódnicy absorbuje uwagę wszystkich pracowników, a Kobieta w Żółtym Kardiganie staje się coraz bardziej niezauważona przez nikogo i bardziej wpada w jeszcze większy obłęd...

Jak tak naprawdę nazywa się Kobieta w Fioletowej Spódnicy? Czy Kobieta w Żółtym Kardiganie niespodziewanie pomoże odmienić los Kobiety w Fioletowej Spódnicy? Jaki będzie efekt romansu Kobiety w Fioletowej Spódnicy z szefem hotelu? Czy Kobieta w Fioletowej Spódnicy i Kobieta w Żółtym Kardiganie to jedna i ta sama osoba? 😉❤️.

Thriller psychologiczny składa się z 142 stron. Fabuła jest mocno zakręcona, z nagłymi zwrotami akcji, wciąga czytelników w niebezpieczny wir, który zapewni mocne oderwanie się od rzeczywistego świata. Od początku czytelnik ma wrażenie, że przeniósł się do zupełnie innego świata wykreowanego przez Panią Imamurę. Dynamika rozkręca się bardzo szybko, dając nam efekt rollercoasteru. To opowieść głównie o samotności, ale także zazdrości, oraz niesamowitej potrzebie, by ktoś w końcu nas dostrzegł w świecie pełnym władzy. Zapewniam Was, że do samego finału, nie będziecie się nudzić. Niestety muszę przyznać, że koniec trochę mnie rozczarował i zostawił we mnie pewnego rodzaju niedosyt.

Książka została wyróżniona Nagrodą prestiżową im. Akutagawy. Jest Japońskim bestsellerem. Jeśli lubicie zakręcone thrillery psychologiczne to jest to idealna propozycja dla Was 😉❤️.

Informacje dodatkowe o Kobieta w Fioletowej Spódnicy:

Wydawnictwo: inne