Kochaj mnie szeptem

Tom 1 cyklu Kochaj mnie szeptem

Emocje, emocje, emocje!
Książka, aż kipi emocjami, które dosłownie nie pozwalają się oderwać od książki choćby na moment!
Thriller erotyczny to gatunek, po który sięgnęłam po raz pierwszy, ale już go pokochałam! Dużo ostatnio na rynku pojawia się erotyków, które ostatnimi czasy są bardzo chętnie czytane. Ja również często i chętnie po nie sięgam, ale ostatnio czuję ich zdecydowany przesyt. Szczególnie jest to spowodowane tym, że wiele pisanych jest na tak zwane "jedno kopyto", a sceny erotyczne są nazbyt wulgarne. Dlatego zastanawiałam się, czy sięgnąć po książkę Ani Dąbrowskiej, której twórczości nie miałam okazji poznać wcześniej. "Kochaj mnie szeptem" jednak mnie totalnie zaskoczyło. Pozytywnie zaskoczyło. Nie ma tutaj utartego schematu, gdzie nadzwyczajny bogacz zakochuje się w szarej myszce, która oczywiście ulega jego urokowi, a ich seks staje się ognisty i płomienny. Autorka totalnie zaskakuje i to pozytywnie.
Skromna Gabriela, która totalnie nie wierzy w siebie, nagle odnajduje szczęście, staje się zauważona, więc od razu wierzy, że to wielka miłość i jej życie właśnie się zmieni na lepsze. Zmieniło się, tylko nie wszystko poszło tak, jak się tego spodziewała.
Poruszająca historia, która wywołuje wiele skrajnych emocji. Jest totalnie inna i dosłownie nie wiemy, czego możemy się spodziewać, a na dodatek autorce nie brakuje wyobraźni i na koniec postanawia wbić nas w fotel kolejnymi wydarzeniami. Autorka w książce poruszyła również temat misji żołnierzy w Afganistanie. Jest to temat, o którym się mówi, jednak nikt nie wdaje się w szczegóły, jak oni się czują i jak bardzo cierpi na tym ich psychika, a tym samym najbliżsi, którzy później borykają się z wielkimi problemami spowodowanymi trudnymi przeżyciami.
Jest to jedna z najlepszych książek, jaką kiedykolwiek miałam przyjemność przeczytać. Już nie mogę się doczekać przeczytania kontynuacji i mam nadzieję, że i tym razem autorka mnie zszokuje i nie zawiedzie.
Książkę polecam wszystkim z całego serca, bo naprawdę warto poświęcić jej czas. Zdecydowanie jest tego warta.

Informacje dodatkowe o Kochaj mnie szeptem:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2021-03-23
ISBN: 9788382191387
Dodał/a opinię: Małgorzata Styczeń

Zobacz opinie o książce Kochaj mnie szeptem

Kup książkę Kochaj mnie szeptem

"Nie czekaj aż życie stanie się łatwiejsze, prostsze, lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęściarą. W przeciwnym wypadku skończy ci się czas"

Szept to najintymniejsza melodia wydobyta z głębi twojego serca

Escort Girl
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Escort Girl

Czy luksusowa escort girl ma prawo do miłości? Luksusowa prostytutka czy dama do towarzystwa? A może sugar baby podstarzałego sponsora? Sarze jest wszystko...

Czas na ciszę
Anna Dąbrowska0
Okładka ksiązki - Czas na ciszę

Swoim głosem rozpalił serca tysięcy kobiet Oksana potrafi śpiewać tak, że jej głos przenika ludzkie dusze, rozpala serca, a z oczu wyciska łzy. Ale jej...