Kochana córeczka

"Kochana córeczka" to książka, która dosłownie mnie sponiewierała. Ta powieść dosłownie kipi od emocji, jest przepełniona bólem, cierpieniem i nadzieją. Historia Avy i Carly na pewno pozostanie w mojej pamięci na bardzo długi czas..

"Patrzę jak bawisz się na trawniku przed domem. Jesteś absolutnie doskonała. Dlaczego nie mogę Cię już chronić?"

Poznajemy Carly, dziesięcioletnią dziewczynkę pełną energii, która dla swoich rodziców, Avy i Ricka, jest całym światem. Jednak gdy dziewczynka zaczyna się dziwne zachowywać, Ava postanawia udać się z nią do lekarza. Tam usłyszą najgorszą wiadomość: rzadka choroba genetyczna... Los jednak nie przestaje ich oszczędzać. Tragiczny wypadek ojca Carly, pogrąża rodzinę w chaosie.
Przed Avą trudny wybór.. Jaką decyzję podejmę ?

Czytając tę powieść nie raz i nie dwa miałam łzy w oczach. Ta książka mnie złamała i to dosłownie. To bolesna historia nie tylko o chorobie, która odbiera nam normlane życie kawałek po kawałku, to również książka o utracie bliskiej osoby.
Mnóstwo tutaj przeróżnych emocji, obaw co będzie jutro, pytań, na które nie znamy odpowiedzi..  Sama jestem matką i nie wiem jak bym zareagowała na taki bieg wydarzeń. Czy bym się załamała ? Czy walczyłabym ? Z pewnością tak! Ciężko czyta się tę historię pomimo tego, że jest to fikcja, ale fikcja tak realna, tak bardzo prawdziwa.
Autorka stworzyła wspaniałą historię, która z nie jednego oka wyciśnie łzy. Cieszę się bardzo, że mogłam przeczytać tę książkę, na pewno na długo zostanie w mojej pamięci. Polecam Wam z całego serca.

Dziękuję @wydawnictwofilia za egzemplarz do recenzji♥️

Informacje dodatkowe o Kochana córeczka:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-09-29
ISBN: 9788381956512
Tytuł oryginału: Her Last Chance
Dodał/a opinię: Ilona Wolińska

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Kochana córeczka

Kup książkę Kochana córeczka