Korepetytor

Tom 1 cyklu Reguły pożądania

„Korepetytor” - Joanna Balicka

„Był moim pierwszym. Pierwszą miłością. Prawdziwym zakochaniem. Prawdziwym oddaniem. Pierwszym złamaniem serca. Moim wszystkim.”

Isabella to dziewiętnastolatka, studiująca prawo, którego nienawidzi. Robi to tylko ze względu na rodziców, którzy trzymają córkę pod kloszem. Pewnego razu jadąc na imprezę spotyka tajemniczego mężczyznę, który jest przystojny i dojrzały. Jak się okazuje, będzie miała jeszcze wiele okazji, aby dokładniej przyjrzeć się mężczyźnie, ponieważ ten jest prokuratorem, który współpracuje z jej ojcem.

Czy Hogan sprawi, że nastolatka polubi prawo i odnajdzie swoją drogę życiową?

Hogan pomimo iż z początku jest dość sceptycznie nastawiony, to z czasem zacznie zauważać w Isabelli piękną kobietę, która będzie w stanie mu się oddać, a on będzie sprawował nad nią władzę. Dodatkowo dziewczyna będzie dla niego przynętą, którą będzie mógł wykorzystać w sprawie, którą próbuje rozwiązać.

Czy korepetycje, których zacznie udzielać Hogan nastolatce sprawią, że da dwójka się w sobie zakocha? A może tylko jedno z nich bardziej się zaangażuje?

Mamy tu do czynienia z dużą różnicą między bohaterami. Niby nic nadzwyczajnego, ale dodaje to pikanterii. Brakowało mi trochę spójności. Isabella z jednej strony okaże się przynętą, a dla drugich wrogiem, który będzie musiał dopuścić się kłamstwa aby móc żyć. Mamy tu sceny, w których poruszany jest BDSM. Jest gorąco, czuć pożądanie między dwójką głównych bohaterów.

Isabella momentami doprowadzała mnie do szału. Nie chciała aby ich romans wyszedł na jaw, a mimo to pokazywała się w miejscach publicznych aby pokazać, kto zwrócił na nią uwagę. Zdecydowanie bardziej polubiłam się z Jasonem.

Jeśli lubisz książki, w których króluje pikanteria, to zdecydowanie jest to pozycja dla Ciebie.

Informacje dodatkowe o Korepetytor:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-24
Dodał/a opinię: Sylwia Kuczerka

Zobacz opinie o książce Korepetytor

Kup książkę Korepetytor

Przynosił destrukcję. Żywił się nią. Uwielbiał ból i kontrolę nad wszystkim, co działo się wokół niego. Wspominałam coś o trailerze? Widziałam to w jego oczach, kiedy po raz pierwszy na mnie spojrzał. Słodki początek był moim końcem.

Miss Independent
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Miss Independent

„Dziecinko, to zabawne, nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim ja jestem”. Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen...

Red Lies
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Red Lies

Jedna z najbardziej wyczekiwanych serii Joanny Balickiej! W psychologii każde kłamstwo ma konkretny kolor. Czerwony oznacza kierowanie się chęcią zemsty...