Korepetytor

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-24
Kategoria: Romans
ISBN: 9788381786799
Liczba stron: 415
Język oryginału: polski

Tom 1 cyklu Reguły pożądania

Ocena: 5.14 (7 głosów)

Nowa elektryzująca powieść autorki „Miss Independent”!
Dla fanów zakazanych relacji, romansów z różnicą wieku i „Birthday Girl”!
Spotkanie dziewiętnastoletniej Isabelli z seksownym, starszym od niej mężczyzną w sklepie z erotycznymi zabawkami wprawia jej serce w niespokojne i nieznane dziewczynie do tej pory drżenie.
Nie sądziła jednak, że zobaczy go ponownie…
Zaskoczona Isabella natrafia na niego we własnym domu. Okazuje się, że Jason Hogan jest prokuratorem, który prowadzi z jej ojcem sprawę jej kolegi Troya podejrzanego o handel narkotykami.
Isabella wyczuwa, że prokurator wyraźnie czegoś od niej chce i nie jest to związane z informacjami mogącymi pomóc w śledztwie. Każda ich wymiana spojrzeń wydaje się stąpaniem nad przepaścią. Z pewnością doświadczony prawnik mógłby przekazać młodej kobiecie swoją wiedzę. Jednak korepetycje, których zacznie jej udzielać, nabiorą innego znaczenia.

Tagi:

Kup książkę Korepetytor

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Korepetytor

💛R💛E💛C💛E💛N💛Z💛J💛A💛


„Przynosił destrukcję. Żywił się nią.
Uwielbiał ból i kontrolę nad wszystkim,co działo się wokół niego. Wspominałam coś o trailerze? Widziałam to w jego oczach,kiedy po raz pierwszy na mnie spojrzał. Słodki początek był moim końcem”

Przypadkowe spotkanie w butiku erotycznym Isabelli i Jasona, pociąga za sobą szereg wydarzeń, które mają bardzo gorące konsekwencje. Śliczna dziewiętnastolatka i dojrzały, pewny siebie gorący prokurator, to dopiero jest mieszanka wybuchowa. Ich relacja od początku jest jednym wielkim napięciem i przyciąganiem, zważywszy na to iż niebezpieczne okoliczności w jakich znalazła się Jas, przybliżają ich do siebie, ale też wprowadzają, trudne dla dziewczyny sytuacje, a nawet zagrożenie.
On pragnie jej ciała, choć wie, że to nie może się wydarzyć.
Ona nie może ukryć pożądania, za każdym razem gdy on jest w pobliżu.
Upodobania pana Prokuratora, co prawda mogły by przerazić niewinną uczenicę, ale przed tymi korepetycjami nie da się powstrzymać….
Główni bohaterowie swoim postaciami, mają nam na prawdę wiele do zaoferowania, a rozdziały pisane z
perspektywy obojga, pomagają już od samego początku poznać ich odczucia, emocje i pragnienia.
Jaka to jest gorąca lektura, a pan prokurator to na prawdę Hot ciasteczko ( omg mam słabość do sku..eli i prokuratorów, dlaczego ja nie poszłam na prawo ). Choć to niezły grubasek, historia wciąga i zaskakuje, na każdym kroku. Nieoczekiwane zwroty akcji, postacie, które wprowadzają chaos, niełatwe decyzje i ich konsekwencje, no i oczywiście te gorące i pikantne momenty, przemieszane z niewinnymi sytuacjami, oprócz tego, zatrważające sytuacje, ale też emocje i namiętności prowadzące do trudnych wyborów, ale czy właściwych?
Tego nawet my nie wiemy, bo zakończenie szokuje i wbija nas w fotel, toteż oczekiwanie na drugi tom, zapewne nie będzie łatwą sprawą.
Polecam gorąco tą niegrzeczną lekturę, bądźcie pewne, na bank chciałybyście trafić na TAKIEGO korepetytora.

Za książkę do recenzji dziękuję pięknie autorce i wydawnictwu💛

Link do opinii

Świetna historia, z której pożądanie aż kipi, świetnie wykreowani bohaterowie i akcja, której nie da się przewidzieć. Polecam ;)

Link do opinii

Kolejna doskonała powieść! Uwaga, luty to miesiąc gorących romansów i idealnie dobranych par! Śmiechy śmiechami, ale jak na jesień mam ogromne parcie na książki stricte kryminalno – thrillerowate, tak przychodzi drugi miesiąc roku, a ja zatapiam się we wszelakich erotykach, jakie tylko wpadną mi w dłonie! Może to już utarta tradycja, ale jakoś mi tak dobrze z nią, szczególnie że mam pod ręką takie książki!

Młodziutka Isabella spotyka Jasona w sklepie z erotycznymi zabawkami. Nie spodziewa się, że ponownie spotka prokuratora, a ich relacja zrobi się o wiele poważniejsza, niżeli rokują przewidywania. Mężczyzna zdecydowanie jest moim faworytem – trochę taki rycerz na białym koniu, który pojawia się zawsze tam, gdzie jest taka potrzeba. Jest zdecydowany, trochę groźny i poważny, a mimo to oddaje się pokusom, co sprawia, że jako bohater jest bardziej wiarygodny. Sama Isabella wydaje się być kruchą istotką, ale również potrafi pokazać, na co ją stać, więc w sumie nawet trochę ją polubiłam.

Jedną z największych zalet tej historii jest fakt, że bohaterowie mimo wzajemnego pożądania, nie wskakują sobie do łóżka od razu. Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie i zbudowało wystarczające napięcie, kiedy przychodziły chwile bliskości, a jednak Jason opamiętywał się w porę. W dodatku, relacje samego mężczyzny z ojcem Isy, wcale nie poprawiały warunków znajomości z dziewczyną. Na to wszystko mamy jeszcze handel narkotykami, który sukcesywnie zaczyna zagrażać naszej bohaterce (nie nałogiem, ale w inny sposób). Całościowo zostałam mocno powalona na kolana, a pani Balicka zrobiła psikusa i zakończyła powieść w takim momencie! Tak nie można!

Fabuła jest świetna, konkretna, nasycona pikanterią i idealnie wpasowana z erotyzmem, który nie jest tanim seksem, ale bliskością, która z czasem narasta i ostatecznie musi mieć upust. Różnica wieku, jaką mamy między postaciami, dodaje odpowiedniej melodii całej historii i sprawiła, że byłam niemal rozgoryczona kiedy doczytałam do słów „koniec części pierwszej”. Czy jestem oczarowana tą powieścią? Bardzo. Czy nie mogę się doczekać i odliczam dni do informacji o drugim tomie? Oczywiście! Czy chcę już wiedzieć, jak dalej potoczą się losy naszej parki? No pewnie, że tak!

Bez mrugnięcia okiem, mogę uznać, że to jedna z lepszych serii na ten rok, mimo że jeszcze 10 dobrych miesięcy przede mną! Jednakże są książki, które po prostu rozkochują w sobie od pierwszych zdań – ta właśnie do nich należy!

Link do opinii
Avatar użytkownika - czytasylwia
czytasylwia
Przeczytane:2022-01-24, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

„Korepetytor” - Joanna Balicka

„Był moim pierwszym. Pierwszą miłością. Prawdziwym zakochaniem. Prawdziwym oddaniem. Pierwszym złamaniem serca. Moim wszystkim.”

Isabella to dziewiętnastolatka, studiująca prawo, którego nienawidzi. Robi to tylko ze względu na rodziców, którzy trzymają córkę pod kloszem. Pewnego razu jadąc na imprezę spotyka tajemniczego mężczyznę, który jest przystojny i dojrzały. Jak się okazuje, będzie miała jeszcze wiele okazji, aby dokładniej przyjrzeć się mężczyźnie, ponieważ ten jest prokuratorem, który współpracuje z jej ojcem.

Czy Hogan sprawi, że nastolatka polubi prawo i odnajdzie swoją drogę życiową?

Hogan pomimo iż z początku jest dość sceptycznie nastawiony, to z czasem zacznie zauważać w Isabelli piękną kobietę, która będzie w stanie mu się oddać, a on będzie sprawował nad nią władzę. Dodatkowo dziewczyna będzie dla niego przynętą, którą będzie mógł wykorzystać w sprawie, którą próbuje rozwiązać.

Czy korepetycje, których zacznie udzielać Hogan nastolatce sprawią, że da dwójka się w sobie zakocha? A może tylko jedno z nich bardziej się zaangażuje?

Mamy tu do czynienia z dużą różnicą między bohaterami. Niby nic nadzwyczajnego, ale dodaje to pikanterii. Brakowało mi trochę spójności. Isabella z jednej strony okaże się przynętą, a dla drugich wrogiem, który będzie musiał dopuścić się kłamstwa aby móc żyć. Mamy tu sceny, w których poruszany jest BDSM. Jest gorąco, czuć pożądanie między dwójką głównych bohaterów.

Isabella momentami doprowadzała mnie do szału. Nie chciała aby ich romans wyszedł na jaw, a mimo to pokazywała się w miejscach publicznych aby pokazać, kto zwrócił na nią uwagę. Zdecydowanie bardziej polubiłam się z Jasonem.

Jeśli lubisz książki, w których króluje pikanteria, to zdecydowanie jest to pozycja dla Ciebie.

Link do opinii

Jestem rozczarowana. Czy tak traktuje się czytelników? Co to za zakończenie książki Pani Autorko?

 

Isabella i Jason. Dwa różne światy. Ona, 19letnia studentka prawa, córeczka tatusia, przykładna i otoczona pełną ochroną. On, 38letni prokurator, rozwodnik, trwający w niedwuznacznym związku z byłą żoną, apodyktyczny, tajemniczy i pewny siebie.

Spotkali się przypadkiem w sklepie z erotycznymi gadżetami. Szybko okazało się, że będą spotykać się częściej bo Pan Prokurator prowadzi sprawę razem z ojcem Isabelli.

Do czego doprowadzi enigmatyczny związek tej dwójki?

 

Romans to romans. Sporo tu jednoznacznych sytuacji, opisanych ze szczegółami i poruszających wyobraźnię, przy których nawet czytelnikowi zapłoną policzki. Wszystko opisywane z punktu widzenia Isabelli i Jasona. Kilka innych toczących się równolegle wątków. 

Sama Isabella to roztargniona młoda kobieta, czasami zbyt dziecinna, jasne było to, że jej uczucia nie zostaną obojętne względem Hogana, ona nie jest wyrachowana, raczej uczuciowa. Jason to typowy samiec alfa, umięśniony, przystojny, twardo stąpający po ziemi. Uwielbia, nie, musi mieć kontrolę nad wszystkim i wszystkimi. Ale ma też tą łagodniejszą stronę, opiekuńczą. 

Różnica wieku znacząca ale w pełni realna.

 

Nie rozumiem zakończenia. Dlaczego takie a nie inne? Można było to zrobić w inny sposób. Niemniej jednak, pozostał niedosyt co przekłada się na ogromną chęć sięgnięcia po następną część i odkrycia dalszych losów Isabelli i Prokuratora - mega sukces.

 

Powieść nie jest mdła, zbyt ckliwa czy infantylna. Szybko się czyta i każdy kolejny rozdział przynosi nowe doznania i wrażenia. Chce się czytać i czytać a gdy już znajdziemy się na etapie "koniec części pierwszej" czujemy mega niedosyt, przynajmniej ja go mam, stąd moje pytania z początku opinii. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - Ksiazkasercemwdl
Ksiazkasercemwdl
Przeczytane:2022-02-12, Ocena: 4, Przeczytałem,

?Recenzja?
"Był moim pierw­szym. Pierw­szą mi­ło­ścią. Praw­dzi­wym za­ko­cha­niem. Praw­dzi­wym od­da­niem. Pierw­szym zła­ma­niem serca. Moim wszyst­kim."

Isabella wraz ze swoją przyjaciółką przed imprezą odwiedzają sklep z erotycznymi zabawkami. Kiedy stoją przed dylematem, które kajdanki wybrać pojawia się zabójczo przystojny mężczyzna. Sprawia on, że serce Isabelli bije w nieznanym dla niej rytmie. Ma on w sobie coś, co ją intryguje. Nie pozwala jej o sobie zapomnieć. Zaszył się w jej umyśle i nie chce go opuścić.

Dziewczyna myśli, że już więcej go nie spotka, ale jakże życie bywa przewrotne. Zastaje go tam, gdzie najmniej by się go spodziewała-we własnym domu.

Tym mężczyzną okazuje się prokurator Jason Hogan. Ma powiązania z jej ojcem, gdyż z nim pracuje. Bezwzględny i najlepszy w swym fachu. Czy będzie w stanie przeciwstawić się sygnałom, jakie wysyła w jego kierunku Isabelle?
Czy zakazane uczucie pochłonie ich w odmęty piekła?

Relacja między bohaterami od początku sprawiłaś, że przeskakiwały pomiędzy nimi iskry pożądania. Nie umieli zbyt długo trzymać się od siebie z daleka. Stawiali sobie granice, których nie potrafili się trzymać. Z każdym kolejnym zbliżeniem byli coraz śmielsi. Nie istniały dla nich rzeczy niemożliwe. Czy ta relacja okaże się zgubna?

Ta książka jest pełna erotyzmu i namiętności. Jeśli spodziewacie się grzecznie opowieści, to źle trafiliście. Autorka sprawi, że wasze policzki zapłoną. Relacja, jaka wytworzy się między bohaterami, wznieci ogień i spali wszystko dookoła. Musicie przygotować się na niezapomniane doznania. Jednak to zakończenie książki sprawi, że będziecie czuli niedosyt. Czy jesteście gotowi na książkę, w której wszystkie bariery zostaną naruszone?

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale bardzo udane. Lekki styl pisania i świetnie wykreowana akcja, która trzymała w napięciu do ostatniej strony, sprawiła, że trudno było rozstać się z książką. Jestem ciekawa kontynuacji, jak i pozostałych książek autorki.

Link do opinii
Avatar użytkownika - basikczyta
basikczyta
Przeczytane:2022-01-07, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

"Korepotytor" to najnowsza powieść Joanny Bielickiej.
Książka opowiada o dziewiętnastoletniej Isabelli studence prawa i prokuratorze Jasonie Hoganie.
Dziewczyna na pozór niczym się nie wyróżnia się od swoich rówieśników. Mieszka z nadopiekuńczymi rodzicami, którzy chcą ją chronić. Isabella nie chce zawieść rodziców, poważnie podchodzi do studiów, ale ma dosyć życia pod kloszem ojca gliniarza, musi tłumaczyć z każdego kroku, chce poznać życie i ponosić konsekwencje własnych decyzji. Jej poukładane życie psuje się w jeden wieczór. Wybiera się na imprezę z przyjaciółką wstępują do sklepu z erotycznymi zabawkami. Tam niespodziewanie na jej drodze staje przystojny i seksowny, ale dużo starszy mężczyzna. Mężczyzna wprawia jej serce w niespokojne i nieznane do tej pory doznanie. Myślała, że to jednorazowo spotkanie i zapomina o tajemniczych mężczyźnie.
Isabella trafia na niego w własnym domu, okazuje się że Jason prowadzi z jej ojcem sprawę jej kolegi, który jest podejrzany o handel narkotykami. Dziewczyna posiada informacje, które mogą pomóc w śledztwie. Wyczuwa, że prokurator czegoś od nich chce i nie jest to związane z śledztwem. Każde ich spotkanie wzbudza w niej uczucia fascynacji i strachu. Ich relacja jest zakazana i są tego świadomi, każde ich spojrzenie to jak stąpanie nad przepaścią. Doświadczony prawnik mógł przekazać młodej studence swoją wiedzę. Jednak korepetycje, których jej udziela nabierają innego znaczenia, ona jest przy nim delikatna, a jego dominacja odsłania się stopniowo.
"Korepotytor" to erotyk z motywem BDSM, sceny erotyczne są dobrze napisane, działają na wyobraźnię. Autorka wprowadza nas w świat dominacji, uległości, a przede wszystkim zaufania. To książka dla niegrzecznych dziewczynek.

Link do opinii
Inne książki autora
Mr Addicted
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Mr Addicted

„Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być”.Minęły cztery lata...

Miss Independent
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Miss Independent

„Dziecinko, to zabawne, nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim ja jestem”. Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Przynosił destrukcję. Żywił się nią. Uwielbiał ból i kontrolę nad wszystkim, co działo się wokół niego. Wspominałam coś o trailerze? Widziałam to w jego oczach, kiedy po raz pierwszy na mnie spojrzał. Słodki początek był moim końcem.


Więcej
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy