Korepetytor

Tom 1 cyklu Reguły pożądania

💛R💛E💛C💛E💛N💛Z💛J💛A💛

„Przynosił destrukcję. Żywił się nią.
Uwielbiał ból i kontrolę nad wszystkim,co działo się wokół niego. Wspominałam coś o trailerze? Widziałam to w jego oczach,kiedy po raz pierwszy na mnie spojrzał. Słodki początek był moim końcem”

Przypadkowe spotkanie w butiku erotycznym Isabelli i Jasona, pociąga za sobą szereg wydarzeń, które mają bardzo gorące konsekwencje. Śliczna dziewiętnastolatka i dojrzały, pewny siebie gorący prokurator, to dopiero jest mieszanka wybuchowa. Ich relacja od początku jest jednym wielkim napięciem i przyciąganiem, zważywszy na to iż niebezpieczne okoliczności w jakich znalazła się Jas, przybliżają ich do siebie, ale też wprowadzają, trudne dla dziewczyny sytuacje, a nawet zagrożenie.
On pragnie jej ciała, choć wie, że to nie może się wydarzyć.
Ona nie może ukryć pożądania, za każdym razem gdy on jest w pobliżu.
Upodobania pana Prokuratora, co prawda mogły by przerazić niewinną uczenicę, ale przed tymi korepetycjami nie da się powstrzymać….
Główni bohaterowie swoim postaciami, mają nam na prawdę wiele do zaoferowania, a rozdziały pisane z
perspektywy obojga, pomagają już od samego początku poznać ich odczucia, emocje i pragnienia.
Jaka to jest gorąca lektura, a pan prokurator to na prawdę Hot ciasteczko ( omg mam słabość do sku..eli i prokuratorów, dlaczego ja nie poszłam na prawo ). Choć to niezły grubasek, historia wciąga i zaskakuje, na każdym kroku. Nieoczekiwane zwroty akcji, postacie, które wprowadzają chaos, niełatwe decyzje i ich konsekwencje, no i oczywiście te gorące i pikantne momenty, przemieszane z niewinnymi sytuacjami, oprócz tego, zatrważające sytuacje, ale też emocje i namiętności prowadzące do trudnych wyborów, ale czy właściwych?
Tego nawet my nie wiemy, bo zakończenie szokuje i wbija nas w fotel, toteż oczekiwanie na drugi tom, zapewne nie będzie łatwą sprawą.
Polecam gorąco tą niegrzeczną lekturę, bądźcie pewne, na bank chciałybyście trafić na TAKIEGO korepetytora.

Za książkę do recenzji dziękuję pięknie autorce i wydawnictwu💛

Informacje dodatkowe o Korepetytor:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-11-24
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Korepetytor

Kup książkę Korepetytor

Przynosił destrukcję. Żywił się nią. Uwielbiał ból i kontrolę nad wszystkim, co działo się wokół niego. Wspominałam coś o trailerze? Widziałam to w jego oczach, kiedy po raz pierwszy na mnie spojrzał. Słodki początek był moim końcem.

Miss Independent
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Miss Independent

„Dziecinko, to zabawne, nie zdajesz sobie sprawy z tego, kim ja jestem”. Pierwszy tom serii z motywem gorącego romansu biurowego i fenomen...

Kontrakt
Joanna Balicka0
Okładka ksiązki - Kontrakt

Romans hate-love z pilotem samolotu autorstwa niesamowitej Joanny Balickiej!Dwudziestopięcioletnia Aurora Grey została stewardessą w elitarnych liniach...